Yenimahalle Siemens Servisi

Yenimahalle Siemens Servisi

Yenimahalle Siemens Servisi ile cihazlarınıza kapsamlı bir bakım yaptırır, en ufak sorunda dahi garantili teknik destek alırsınız. Siemens yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Bu anlamda Yenimahalle sakinleri tarafından kullanılan Siemens cihazların tam kapsamlı bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Bu anlamda hem kesin sonuç odaklı hem de ekonomik çözümler sunmaktayız. Önemli olan bakım ya da onarımda doğru müdahalede bulunmaktır.

Her biri alanında uzman Siemens teknisyenlerimiz eğitimli ve sertifikalıdır. İso 9001 belgeli firmamız günün 24 saati sizlere hizmet sağlamaktadır. Üstelik bu hizmetler bir yıllık servis garantimiz altında olmaktadır. Yenimahalle sakinlerinin her türlü teknik talebine cevap verirken aynı zamanda orijinal yedek parça montajını da yine teknisyenlerimiz gerçekleştirmektedir. Yenimahalle Siemens Servisi olarak çözüm odaklı işlem sunmaktayız.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde bir takım arızalar kendisini gösterebiliyor. Mesela kurutma işleminden sonra çamaşırların nemli çıktığına dair bazı şikâyetler alabiliyoruz. Öncelikle çamaşır türüne göre uygun program kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Lif filtresinin gözenekleri tıkanmış olabilir. Filtreyi ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ayrıca filtre çekmecesi de tıkanmış olabilir. Filtre çekmecesinde bulunan sünger ve filtre bezini de temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Fakat problem devam eder ise Yenimahalle Siemens Servisi ekiplerimiz sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Çamaşırları yıkarken en büyük yardımcımız çamaşır makinelerinde de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela cihazın sıkma işlemi yapmadığına dair bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumda pompa filtresine bir şey kaçmış olabilir.

Öncelikle cihazın fişini çekmeli ardından alt kısımdaki kapağı açarak herhangi bir nesnenin kaçıp kaçmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer sorun herhangi bir yabancı cisimden ötürü değil ise Yenimahalle Siemens Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Siemens markasının hem evlerde hem de işletmelerde yoğun şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi de klimalardır. Pek çok farklı model ve kapasitede kullanılan klimalar bazı durumlarda beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Klimanız çalışır durumdayken kendi kendisini bekleme moduna alıyor ise dış üniteden kaynaklı bir sorun olabilir.

Ayrıca cihazınız sadece ısıtma ya da sadece soğutma işlemini yapıyor ise kablolarda bir kısa devre söz konusu olabilir. Yenimahalle Siemens Servisi olarak klimanızda gerekli kontrolleri sağlayarak sorunun üstesinden gelmekteyiz. 

Siemens marka televizyon, buzdolabı ve bulaşık makinelerinde de farklı arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Eğer kullandığınız eşyanız Siemens ise ekibimize bu konuda güvenebilirsiniz. Günün 24 saati Yenimahalle Siemens Servisi olarak cihazlarınızın bakım ve kontrollerini garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın