Yenimahalle Profilo Servisi

Yenimahalle Profilo Servisi

Yenimahalle Profilo Servisi yılların verdiği deneyim ile beyaz eşya konusunda kaliteli ürünler ortaya koyan Profilo markasına dair şehirde ulaşabileceğiniz en kapsamlı servis olmaktadır. Yenimahalle bölgesinde ne kadar Profilo kullanıcısı var ise kapsamlı hizmet sağlamaktayız. Ayrıca orijinal yedek parçası temin ederek cihazınıza bir montaj gerekiyor ise bunu doğru şekilde yapıyoruz.

Beyaz eşyalar yoğun bir şekilde kullanıldıklarından hiç farkında olmadığınız bir anda arıza ortaya çıkarabilirler. Bu arızalar nispeten küçük olabileceği gibi geniş kapsamlı problemler de olabilir. Ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir.

Profilo markası cihazları ile kendisini kanıtlamış oldukça geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Ancak her cihazda olduğu gibi Profilo marka beyaz eşyaların da elinizde olmayan sebeplerden her an arızalanabileceğini unutmamalısınız.

Böyle durumlarda siz Yenimahalle sakinlerine hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. TSE standartlarında sunduğumuz hizmet sonrasında bir yıllık servis garantisi de vermekteyiz. Yenimahalle Profilo Servisi tek numaramız günün 24 saati boyunca açıktır ve taleplerinize cevap vermektedir.

Çamaşır makinesinin az su ile yıkaması sorunu karşımıza çıkan arızalardan bir tanesidir. Eğer çamaşır makineniz az bir su ile yıkama yapıyor ise cihaza bağlı musluk kapalı ya da filtresinde bir tıkanma olabilir. Çamaşır makinesinin kapağının kapanmamış olması da böyle bir durumu ortaya çıkarabilir.

Cihazın kapağını tekrar açıp kapatın ve cihazı yeniden çalıştırın. Cihazın ön panel ışıklarını da kontrol ediniz. Eğer yanmıyor ise sorun prizde olabilir. Yenimahalle Profilo Servisi ekiplerimiz sizlere bu konuda profesyonel destek sağlayacaktır.

İyi bir şekilde soğutmama sorunu buzdolaplarında karşımıza sık çıkan şikâyetlerden birisidir. Eğer buzdolabı ya da dondurucunuz iyi soğutmuyor ise durum kompresör kaynaklı olabilir.

Ayrıca sistemde gaz kaçağı var ise yine buzdolabınız soğutmayacaktır. Boru hattındaki kaçak hızlı bir şekilde bulunacak ve tamiri yapılacaktır. Şayet gerekiyorsa gaz takviyesi de yine Yenimahalle Profilo Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Kurutma makinesi tambur dönmeme, bulaşık makinesi bulaşıkları lekeli çıkarma, çamaşır makinesi kireçlenme gibi sorunlar da gün içerisinde karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Profilo cihazlarınızdaki sorun ne olursa olsun Yenimahalle Profilo Servisi teknisyenlerimiz ile hızla müdahalede bulunuyor ve sorunu çözüyoruz.

Günümüzde klimalar bazı arıza durumlarında kendisini korumaya almaktadır. Mesela kompresörünün ısınması ile birlikte cihaz kendisini korumaya alabilir, çalışmayı durdurabilir.

Klima kompresörünün ısınması durumunda sistem basıncının kontrolü, kompresör kontrolü ve bakır boru kontrolü Yenimahalle Profilo Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Bu ve benzeri her türlü arıza durumunda operasyon merkezimize günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın