Sincan Siemens Servisi

Sincan Siemens Servisi olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmış olup bu konuda prensiplerinden asla taviz vermemiş bir firma olmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız 24 saat boyunca Sincan sakinlerine gerekli teknik desteği sağlamaktadır. Ayrıca parça değişimlerini Siemens orijinal yedek parça temini ile sağlamaktadır. Görüldüğü üzere firma olarak daima müşterilerimizin yanında olmaktayız. Bizlerden alacağınız her türlü hizmet servisimizin bir yıllık garanti kapsamında olacaktır. Yılların deneyimi ile Sincan sakinlerine kapsamlı bir teknik destek sağlamaktayız.

Siemens özellikle hayatı kolaylaştıran beyaz eşyaları ile öne çıkan bir markadır. Bu markayı tercih eden on binlerce insan Siemens konforunu sonuna kadar yaşamaktadır. Ancak elektronik cihazlarda ne zaman arıza çıkacağı bilinmediğinden bir arıza durumunda Siemens cihazlar konusunda uzman bir ekipten yardım almanız önemlidir.

25 yıllık bir tecrübe ile sizlere kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Sincan Siemens Servisi teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile bulunduğunuz yere anında gelmekte ve cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Siemens markasının birbirinden farklı özellikteki televizyonları hemen her yerde karşımıza çıkabiliyor. Siemens televizyonlar LED, plazma, LCD gibi farklı boyut ve özellikte oldukça iyi bir şekilde ihtiyacı karşılıyor. Ancak bazı durumlarda televizyonlarda hiç beklenmeyen arızalar görülebiliyor.

Mesela kablolu yayın arızası, anten arızası, sinyal alamama, kumanda arızası, kablo kısa devre sorunları, ekranın bir kısmının göstermemesi, televizyonun kendiliğinden kapanması gibi durumlarla sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Böyle durumlarda Sincan Siemens Servisi teknik birimimiz sizlere hızla yardımcı oluyor ve televizyonunuzdaki sorunu anında ortadan kaldırıyor.

Çamaşır makineleri günlük olarak banyoda en sık kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Siemens markasının birbirinden kullanışlı çamaşır makineleri bulunmaktadır. Çamaşır makinelerinde iyi yıkamama, kazan dönmeme, su sızdırma, sesli çalışma, iyi sıkmama gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi sorunlar en sık aldığımız arıza türlerinden olmaktadır. Sincan Siemens Servisi çamaşır makine teknisyenlerimiz sizler için gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve cihazınızdaki sorunun kaynağını bularak garantili bir şekilde onaracaktır.

Kurutma makineleri ise bazı durumlarda kurutma işlemini yapamayabiliyor. Kurutma makinesi kurutmuyor denildiğinde müşterilerimize öncelikle ön paneldeki ışıklarına bakmalarını öneririz. Elektrikten kaynaklı ya da prizden kaynaklı bir elektrik sorunu olabilir. Ancak böyle bir sorun yok ise cihazınızı havasız bir yerde kullanıyor olabilirsiniz.

Kurutma makinenizin bulunduğu ortamı havalandırmayı ihmal etmeyin. Ayrıca çamaşırlarınıza uygun program ayarlamayı da unutmamalısınız. Sincan Siemens Servisi olarak Siemens marka kurutma makinelerinde bu ve benzer arızalarda bilinçli müdahale ile kesin sonuç sunmaktayız. Sincan bölgesinde, her mahalleden bizlere tek numaramız dahilinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın