Sincan Profilo Servisi

Sincan Profilo Servisi olarak Sincan sakinlerinin Profilo marka cihazlarına her türlü bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapıyoruz. Profilo, beyaz eşyalar konusunda oldukça yoğun şekilde tercih edilen markalardan birisidir. Evlerde, işletmelerde, kamu ve özel binalarda hemen her alanda bu beyaz eşyaları görmeniz mümkündür. 

Oldukça kullanışlı olan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde hayli kullanışlıdır. Cihazların yıllık bakımları ise Profilo marka ve modellerine aşina bu alanda yıllarını vermiş olan uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Hem mutfak hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarınızın tam performans çalışması adına gerekli tüm işlemleri sizin için yapıyoruz.

Mutfaklarda yemek yapma adına kullandığımız fırınlar bir takım arızalar ortaya çıkarabilirler. Ocak arızaları fırınlarda en sık rastladığımız arızalar arasındadır. Ocak yanmıyor ise gaz ve elektrikle ilgili bir sorun olmadığından emin olmak gerekecektir. Ayrıca sigortanın herhangi bir şekilde arızalı olmadığından da emin olunmalıdır. Eğer ateşleme esnasında kıvılcım çıkmıyor ise akım yok demektir. Elektrik ayarlarının yapılması gerekecektir. Sincan Profilo Servisi uzman kadromuzdan Profilo fırınlarınız için gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı klimalarda ise elektrik arızaları sık bir şekilde karşımıza çıkabiliyor. Elektriğin bir şekilde gitmemesi ya da akımın gereğinden düşük sağlanması durumunda cihazınızdan performans almanız mümkün olmayacaktır. Elektrik kablosu, elektrik akımı ya da sigorta ile ilgili bir sorun olmadığından emin olmak için kontrollerinin sağlanması gerekir. Bazı durumlarda fazla elektrik yüklemesi ile sigorta atma durumları olabiliyor. Sincan Profilo Servisi olarak teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak klimanızdaki sorunu çözecektir.

Buzdolabı ve derin dondurucular, Profilo markasının en yoğun kullanılan cihazlarıdır. Buzdolaplarında da karşımıza rutin bir takım arızalar ortaya çıkmaktadır. Kompresör çalışmama, soğutma yapmama, kapısı kapanmama, karlanma yapma, ses yapma, su sızdırma gibi pek çok arıza ile karşı karşıya gelmekteyiz. Önemli olan arızanın kaynağını bulup doğru bir şekilde onarmaktır. Sincan Profilo Servisi buzdolabı teknik birimimiz şikâyetiniz doğrultusunda gerekli kontrolleri sağlayarak arızayı kaynağından bularak onarımını gerçekleştirecektir.

Çamaşır makinesi Profilo kalitesi ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlamaktadır. Çamaşır makinesi su almıyor, boşaltmıyor, sesli çalışıyor, sarsıntılı çalışıyor, sıkmıyor, az su ile çalışıyor, yıkama süresi sabit durmuyor, koku yapıyor, çamaşırlar temiz çıkmıyor, deterjan bölmesinde deterjan kalıntıları kalıyor, ekranda sürekli ışık yanıyor tarzında problemler sıklıkla karşımıza çıkabiliyor.

Müşterilerimize böyle bir durumda cihazlarında herhangi bir müdahalede bulunmayarak Sincan Profilo Servisi operasyon merkezimizden yardım almalarını tavsiye ediyoruz. Gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimiz hızla bulunduğunuz yere geliyor ve doğru yöntemle onarım işlemini tamamlıyor.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın