Mamak Siemens Servisi

Mamak Siemens Servisi sizlere 25 yıllık bir deneyim ile kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermeye devam ediyor. Kalitesi ile adından söz ettiren Siemens marka cihazlar hemen her alanda rahat kullanımı ile dikkatleri çekmektedir. Ancak elektronik cihazlarda hiç beklenmeyen arızalar insanların günlük işlerinin aksamasına neden olabiliyor.

Mamak sakinlerinin işlerinden geri kalmaması adına her türlü teknik bakım ve onarım işlemlerini 24 saat boyunca firmamız teknisyenleri yapmaktadır. Gecenin bir yarısı ya da sabahın erken saatleri fark etmeksizin nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışan firmamıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siemens markasının kaliteli cihazlarından kullanmak isteyen herkes kullanacakları ortama en uygun modeli tercih etmektedir. Kullanılacak alana göre cihaz seçimi performansı da doğrudan etkileyeceğinden önemlidir. Bizler müşterilerimize bu konuda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Örnek vermek gerekirse küçük ve dar bir alan için alacağınız klima modeli ile daha geniş, büyük bir alan için alacağınız klima modeli farklı olacaktır. Çünkü hem enerji hem de performans anlamında değişiklik gösterecektir. Mamak Siemens Servisi olarak cihazlarınızın seçiminden taşınmasına, yedek parça ihtiyacının karşılanmasından garantili onarımına her türlü detay ile sizler için ilgilenmekteyiz.

Siemens markasının en sık tercih edilen ve kullanılan cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. Televizyonlar konusunda farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Mesela televizyonun kendi kendine kapanması durumunda genellikle devrelerdeki aşırı ısınmadan şüphelenmekteyiz.

Yeni nesil televizyonlar aşırı ısınma söz konusu olduğunda otomatik olarak kapanarak kendisini korumaya alabiliyor. Arızanın altındaki nedenin belirlenmesi açısından Mamak Siemens Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağlayarak onarımını gerçekleştirecektir.

Yemek pişirmemize yarayan kullanışlı Siemens fırınlar her ne kadar kaliteli olsalar da bir takım nedenlerden ötürü çalışmada aksamalar gösterebiliyorlar. Mesela cihazınızın ocak çakmağı sürekli olarak çakıyorsa bunun anlamı çakmak kısmına bir sıvı dökülmüş olabileceğidir.

Ocak düğmelerini kuru muhafaza etmeye dikkat etmelisiniz. Ocak fırın düğmesini yerinden çıkararak güzel bir şekilde temizleyebilirsiniz. Fakat sorun devam ederse Mamak Siemens Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Siemens marka hem çamaşır makinesi hem de bulaşık makinesinde bizlere gelen arıza kayıtlarından birisi program takılıyor sorunudur. Eğer Siemens bulaşık ve çamaşır makinenizde program takılıyor ise elektronik kart kontrolü yapılmalıdır. Elektronik kart cihazlarınızın beyni konumunda olacağından kartta sorun oluşmuş ise mutlaka hızlı bir şekilde müdahalede bulunmak gerekecektir.

Mamak Siemens Servisi uzman ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra sorunun kaynağını bularak doğru bir müdahale ile onarımını gerçekleştirecektir. Mamak sakinleri bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilir ve Siemens marka cihazlarının onarımını hem ekonomik hem de garantili olarak yaptıraiblirler.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın