Mamak Profilo Servisi

Mamak Profilo Servisi olarak 25 yıllık bir deneyim ile Profilo marka cihazlarınıza bilinçli müdahale ile kesin sonuç sunuyoruz. Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Mamak bölgesinde Profilo kullanıcılarına gece gündüz demeden her türlü teknik desteği hızlı ve garantili bir şekilde veriyoruz. Beyaz eşyalar konusunda kalitesini kanıtlamış olan Profilo markası bu anlamda hemen her ev ve işletmede karşımıza çıkabiliyor. Profilo cihazlar konusunda uzmanlaşmış olan personelimiz ise Mamak sakinlerine bu konuda diledikleri an destek sağlıyor.

Günlük ihtiyaçlarımızı gidermemiz açısından beyaz eşyalar oldukça kullanışlıdır. Öyle ki bu cihazlardan bir tanesi bile çalışmayacak olsa gündelik işlerimiz de aksayacaktır. Bu sebeple Profilo marka beyaz eşyanızda oluşabilecek en ufak bir arızada dahi uzman desteği için Mamak Profilo Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Profilo markasının en kullanışlı cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabım su akıtıyor şeklinde şikâyetler ile karşılaşabiliyoruz. Buzdolabındaki çalışma mantığını aktarmak gerekirse, no frost özellikli buzdolaplarında üst bölümde soğutma gerçekleşmekle beraber fan yardımı ile aşağı katlara soğukluk iletilir. Cihazda belirli bir miktar soğukluk oluştuğunda sensör kontakları kapatacaktır. Bu kapatma işleminden sonra voltaj, ara ısıtıcılar dediğimiz kısımlara gönderilir ve buzlar bu şekilde erimiş olur.

Eriyen buzlar ise motor kabının üzerine gider ve buharlaşır. Eğer buzdolabı rezistansı ya da sensör arızalanır ise buzlar tam erimeyecektir. Su tahliye kanalları da bu vesile ile tıkanacaktır. Bu da akıntıya neden olacaktır.

Sensör, timer, termik gibi parçaların kontrolü ve gerekiyorsa değişimi yapılacaktır.  Profilo marka buzdolabınızda bir akıntı söz konusu ise cihazınızın fişini çekerek Mamak Profilo Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede destek birim yollamaktayız.

Profilo markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi kapalı alanlarda ortamı rahatlatan klimalardır. Klimalar konusunda da farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Klimanızın yeteri kadar iyi performans sağlamamasının nedenlerinden bir tanesi cihazınızı uzun süre kapalı tuttuğunuz süre zarfında oluşan tozlanmalardır.

Filtrelerde yığılan tozlanmalar kanalları kapatacak ve cihazınızın performansını olumsuz yönde etkileyecektir. Bunun yanında ünite arızaları da sistemin verimli bir şekilde soğutma işlemini yapmamasına neden olur. Mamak Profilo Servisi ekiplerimiz klimanıza gerekli kontrolleri sağlayarak sorunu kaynağından çözecektir.

Profilo markasının mutfaklardaki n büyük yardımcılarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinde bazı zamanlar su ısıtmama sorunu ile karşılaşabiliyoruz.  Genellikle cihazınızın rezistansında oluşabilecek arızalar neticesinde bu sorun kendisini göstermektedir.

Rezistans, diğer cihazlarda olduğu gibi suyu ısıtmaya yarayan parçadır. Rezistansa enerji gitmediği takdirde cihazınız ısıtma işlemini yapmayacaktır. Rezistans kontrolleri için Mamak Profilo Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın