Mamak Bosch Servisi

Mamak Bosch Servisi alanında uzman teknisyenleri ile Mamak sakinlerinin Bosch marka cihazlarına gerekli tüm teknik desteği sağlıyor. Üstelik bunu yaparken bir yıllık servis garantisini de unutmuyor. Bildiğiniz gibi beyaz eşya, kombi ve klimalar hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Bu yoğun kullanıma bağlı olarak bazen cihazlarda tekleme, parça arızaları gibi sorunlar görülebiliyor. Yıllık bakımları yapıldığı takdirde Bosch marka cihazlar hayli iyi bir performansta çalışabiliyor. Beyaz eşyalar evin günlük ihtiyaçlarını karşılama adına oldukça işlevseldir.

Ancak bazı durumlarda beyaz eşyalar da hiç beklenmeyen bir anda arıza ortaya çıkarabilirler. Bu gibi durumlarda Bosch markasına hâkim, alanında uzman teknisyenlerimizden anında yardım alabilirsiniz. TSE standartların hizmet veren teknik birimimiz alanında uzman ve sertifikalı personele sahiptir.

 Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Mamak sakinleri bizlere daha rahat ulaşabilsin ve herhangi bir nedenden ötürü mağdur kalmasın diye Mamak Bosch Servisi firmamız 24 saat boyunca işlemlerini sürdürmektedir.

Beyaz eşya modellerinden Bosch marka buzdolabınız iyi soğutmuyor ise kompresör bakım ve tamiri gerçekleştiriyoruz. Eğer cihazınızda gaz kaçağı ya da su sızdırma gibi sorunlar varsa sizler için gerekli tedbirleri alıyoruz. Bosch markasının banyolarda en fazla kullanılan ürünlerinden birisi çamaşır makinesidir. Çamaşır makinesi su kaçırma sorunu yaşıyor iseniz boru hat temizliği Mamak Bosch Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Bosch klimalar ise birbirinden çok farklı çeşitte sunuluyor. İhtiyaca uygun olarak split klimalar, duvar tipi klimalar, salon tipi, çatı tipi klimalar ve kaset tipi klimalar tercih edilebiliyor. Evinize ya da iş yerinize alacağınız en uygun klima modeli ile konforunuzu artırmanız mümkündür. Klima seçiminden taşınma, montaj ve bakıma kadar tüm detaylarda Mamak Bosch Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Sıcak su ihtiyacının 24 saat boyunca aralıksız bir şekilde karşılanması adına Bosch marka şofbenler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Şofben arızalarında, bakım ya yedek parça ihtiyacında sizlere Mamak Bosch Servisi olarak yardımcı oluyoruz. Şofbenin suyu ısıtmaması durumunda su ısıtıcıları, kademe anahtarı ya da termostatının kontrolünü sağlıyoruz. Eğer bir arıza söz konusu ise onarıyor ya da orijinal yedek parça temini ile sorunun üstesinden geliyoruz.

Kombi, şofben ve klimaların yıllık bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Sizlere servis garantisi ile işlem sunmakla beraber güler yüzlü teknisyenimiz ile çözüm odaklı işlem uyguluyoruz. Bizlere Mamak Bosch Servisi Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kapıda kartla ya da nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Uygun fiyat politikamız ile sizlere ayrıca ekonomik çözümler sunmaktayız.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın