Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Servisi olarak 25 yıllık deneyimimiz ile Keçiören sakinlerine kaliteli, garantili ve çözüm odaklı hizmet sunan şehrin en köklü firmasıyız. Siemens, müşterilerle buluşturduğu kaliteli cihazlar ile adından söz ettiren ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen bir markadır. Durum böyle olunca firma olarak Siemens marka cihaz kullanan herkese gerekli teknik desteği sağlamaktayız.

 Kurumsal hizmet anlayışı ile cihazlarınıza tam donanımlı atölyemizde bakım yapıyor, gerekirse bulunduğunuz yerde personelimiz gerekli onarım işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Önemli olan arızanın tam olarak anlaşılabilmesi ve doğru yöntemle onarımının yapılabilmesidir.

Siemens marka cihazlar konusunda eğitimli bir kadroya sahibiz. Her model Siemens cihaza aşina, cihazları yakından tanıyan ekibimiz ile sizlere tam kapasite hizmet sağlamaktayız. Yıllık rutin kontrollerin yanı sıra parça değişimi, taşıma, montaj, temizlik gibi işlemleri de yapmaktayız. Siemens marka cihazınıza dair aklınıza gelebilecek her bir detayda Keçiören Siemens Servisi imzasını atmaktayız.

Siemens markasının banyolarda sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinesinde su kaçırma durumu ise karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Eğer böyle bir durum var ise su tahliye borularında ortaya çıkabilecek bir bükülme ya da delinme sonucu cihazınız su kaçırabilir. Böyle bir durumda yeni bir boru montajı yapılabilir.

Su kaçırma işlemi neticesinde cihazınız çalışmayacağından acil olarak bakımının yapılması gerekir. Keçiören Siemens Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınızda en doğru yöntemle onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de farklı arıza kayıtları ile karşılaşmaktayız. Mesela bunlardan bir tanesi cihazın gürültülü çalışmasıdır. Kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise bulunduğu oram çok dar ya da havasız olabilir.

Kurutma makinelerinin gürültülü çalışmamasını istiyorsanız gerekli bakımlarını aksatmanda yaptırmalısınız. Cihazınızı ayrıca duvara yaslamamaya özen göstermelisiniz. Keçiören Siemens Servisi olarak Siemens kurutma makinenizdeki gürültü sorununu hızla ortadan kaldırıyoruz.

Klimalar soğutma işlemini borularında akışkan gaz ile yapmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu gaz sızabilir ve bu da klimanızın performansını olumsuz yönde etkiler. Klimanın gazı bitmesi dahilinde cihazınız verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Borularda bir çatlak varsa hızlı bir şekilde bulunmalı ve arıza onarımı yapılmalıdır. Eğer gerekiyorsa klima gaz ilavesi de yapılmalıdır. Keçiören Siemens Servisi klima teknik birimimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Siemens bulaşık makinesi, şofben, buzdolabı, derin dondurucu gibi birbirinden kullanışlı cihazlarında yaşayacağınız problemlerde Keçiören Siemens Servisi müşteri temsilcimize bağlanarak anında yardım alabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz gezici servis araçları ile Keçiören bölgesinde bulunduğunuz yere anında gelerek sorununuzu garantili bir şekilde çözüyor.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın