Keçiören Profilo Servisi

Keçiören Profilo Servisi

Keçiören Profilo Servisi Başkentimiz Ankara da, Keçiören sakinlerinin beyaz eşya konusunda yaşadıkları her bir problemde donanımlı ekibi ile anında yardıma koşuyor. Profilo markasının birbirinden kullanışlı cihazları hemen her platformda kullanılmaktadır. Öyle ki Keçiören Profilo Servisi bulaşık makinesinden kurutma makinesine, buzdolabından klimaya kadar her ihtiyacınızı düşünerek tasarlanmış cihazlar için etkili ve hızlı servis hizmeti vermenin gayreti içindedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan Keçiören Profilo Servisi ismi ile görev yapan firmamız sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır. Keçiören Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olduğundan Profilo marka cihaz tercih eden de bir o kadar yoğun popülasyon söz konusudur.

Beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek sorunlar direkt olarak günlük işleri aksatacağından herhangi bir arıza durumunda vakit kaybetmeden Keçiören Profilo Servisi çalışanı ekiplerimize ulaşmanız yararınıza olacaktır. Cihaz seçiminden taşınmasına, montajına, yedek parça teminine kadar her tür detayla sizler için ilgileniyoruz.

Profilo markası her ne kadar kaliteli cihazları ile bilinse de netice itibarı ile parça ya da elektrik ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise saat fark etmeksizin Keçiören sakinlerine Keçiören Profilo Servisi kalitesi ile hizmet veriyoruz.

Sıcak yaz günlerinde kapalı alanlarda en yoğun kullanılan cihazlar klimalardır. Profilo markasının birbirinden kullanışlı klima modelleri bulunmaktadır. Hemen her platforma özel olarak üretilen bu klimalar düzenli bakımları dahilinde oldukça kullanışlıdır. Keçiören Profilo Servisi olarak klima ünitelerinde bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz.

Mesela bizlere en sık gelen arıza kayıtlarından bir tanesi klima cihazının çok sesli çalışmasıdır. Klimanız sesli çalışıyor ise fan motoru ya da rulman arızalanmış olabilir. Bu parçalar Keçiören Profilo Servisi teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilecek ve gerektiği takdirde orijinal yedek parça değişimi ile sorun çözülecektir.

Sıcak su ihtiyacının kesintisiz olarak karşılandığı Profilo şofbenlerde de bir takım kontrollerin sağlanması son derece önemlidir. Şofben ürünlerinde bir takım sorunlarla karşılaşmaktayız. Gaz valfi geri bildirim arızası şofbenler konusunda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesidir. Gaz valfi ya da ana kartta ortaya çıkabilecek bir arıza nedeniyle bu durum görülebilmektedir. Cihazınızı baştan başlatmalı ancak sonuç alamaz iseniz Keçiören Profilo Servisi operasyon merkezimizden yardım almalısınız. 

Mutfakların en çok ihtiyacı karşılayan cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerine dair de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz.  Profilo bulaşık ve çamaşır makinelerinde genellikle bir arıza ortaya çıkmış ise ikaz lambaları yanarak kullanıcıyı uyarmaktadır.

Mesela eğer musluk göstergesi yanmış ise hortumda su akışkanlığı yok ya da musluk kapalı anlamına gelmektedir. Musluk kapalı ise açılmalı, hortum tıkanmış ise temizlenmelidir.Ancak bu işlemleri yapmak için destek almak isterseniz Keçiören Profilo Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Keçiören teknik birimlerimiz günün 24 saati sizlere yardım için hazır bir şekilde beklemektedir.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın