Karapürçek Siemens Servisi

Karapürçek Siemens Servisi

Karapürçek Siemens Servisi olarak siz değerli Karapürçek sakinlerine, Karapürçek Siemens Servisi olarak tüm montaj ve bakım işleri ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz ile gerek 24 saat gerekse de gezici teknik servisimiz ile sürekli olarak hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllar kullanmak için alınan ve dünyada marka olan Siemens ürünlerinizi, arzu ettiğiniz süre boyunca sorunsuz kullanabilmenizin tek yolu, Karapürçek Siemens Servisi gibi, etkili ve garantili hizmet sunan bir teknik servistir. Bu nedenle müşterilerimiz kendilerine verilen hizmetin kalitesinden memnun kalmaktadır.

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Karapürçek Siemens Servisi personeli,  Siemens markalı tüm cihazlarınızı gerek evinizde gerekse de işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, arızalarınızı bitirecek gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Karapürçek Siemens Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik destekle müşterilerinin yanındadır.

Karapürçek Siemens Servisi olarak, tüm Siemens cihazlarınızda tadilat ve onarımı yapılırken kullanılan tüm yedek parçaların bir yıl içerisinde bozulması halinde, işçilik ücreti talebinde bulunmamakta ve ücretsiz değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için işinde uzman ve tecrübeli Karapürçek Siemens Servisi merkezini arayarak, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirebiliriz.

Klima cihazlarınızın gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gaz olmadan çalışan klimanın kompresörü arızalanacağından klima cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Karapürçek Siemens Servisi müşteri hizmetlerini arayarak, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Karapürçek Siemens Servisi olarak Siemens marka buzdolabı kullanımınızda nofrost bölümünde hava üfleyen gözeneklerin önünü kesinlikle doldurmamanızı öneriyoruz. Ayrıca uzun süre kullanmama durumunda  buzdolabının içinin boşaltıp kapaklarının da iki parmak açık kalacak şekilde bırakılması cihazın kullanım ömrü açısından çok önemlidir.

Karapürçek Siemens Servisi olarak taşınmanız esnasında buzdolabınızın kesinlikle yan yatırılmaması gerekmektedir. Ayrıca yeni yerine konulduğunda da en az üç saat süresince fişe takılmadan bekletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Siemens marka buzdolabı cihazın çalışmama ihtimali yüksek olacaktır.

Siemens marka çamaşır makinesi tamburu dönmüyorsacihazın kazanı düşmüştür veya bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda kesinlikle yetkili olmayan servislere itibar edilmemesi gerekmektedir ve hemen Karapürçek Siemens Servisi müşteri temsilcisi aranarak profesyonel ekibi ve uzman teknik ekibi ile irtibata geçmeniz yapılacak en doğru iş olacaktır.

Karapürçek Siemens Servisi olarak, aşırı yağlı olan bulaşıklarınızı öncelikli olarak ılık sudan geçirerek Siemens marka bulaşık makinesi sepetlerinize yerleştirmenizi Karapürçek Siemens Servisi olarak önermekteyiz.

Siemens marka bulaşık makinesi kullanımınız esnasında deterjan alma kapağı açılmıyorsa müdahale etmemeniz ve hemen Karapürçek Siemens Servisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Kendiniz müdahalede bulunmaya çalışmayın, aksi takdirde cihazınıza geri dönüşü olmayan zarar verebilirsiniz.

Müşterilerimiz için kullanılan yedek parçalarımızın tamamı orijinal parçadır. Çünkü Karapürçek Siemens Servisi olarak ilk önceliğimiz orijinal parçaların kullanılmasıdır.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın