Gölbaşı Profilo Servisi

Gölbaşı Profilo Servisi

Gölbaşı Profilo Servisi müşterilerinin ne istediğini bilen, alanlıda uzman teknisyenleri ile doğru bakım sunan, donanımlı atölyesi ile her tür ihtiyacı karşılayan Profilo adına şehrimizin en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Gölbaşı sakinlerine yıllardır olduğu gibi Profilo marka cihazlarında bakım onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Profilo markası beyaz eşya klima şofben ve televizyon gibi cihazlarla kendi kalitesini ispat etmiş bir markadır. Bu sebeple Şehrimizde Gölbaşı da dahil olmak üzere geniş bir kitle tarafından yıllardır tercih edilmektedir.

Ancak elektronik, gaz ve su ile çalışan cihazlarda bir takım aksaklıklar, arızalar çıkması olasıdır. Böyle durumlarda ise cihazınızın dilinden anlayan, profesyonel bir ekipten yardım almanız sizin faydanıza olacaktır.

Yıllardır Gölbaşı Profilo Sevisi çatısı altında hizmet veren gezici servis araçlarımız ile Gölbaşı sakinlerini hiçbir suretle bekletmeden bakım onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız uygun fiyat politikası, orijinal yedek parça temini de dahil olmak üzere her türlü detayın üzerinde profesyonel bir şekilde durmaktadır.

Teknisyenlerimizin tamamı Profilo marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış kişilerdir. Bu anlamda sizlere yerinde, garantili, sonuç odaklı ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Ayrıca günü her saati Gölbaşı Profilo Servisi tek numaramızdan rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

Beyaz eşyalar mutfak ve banyoların olmazsa olmazı oldukça kullanışlı cihazlardır. Bunlardan bir tanesi de buzdolaplarıdır. Buzdolaplarında Gölbaşı Profilo Servisi olarak bizlere gelen pek çok problem olabiliyor. Örneğin buzdolabının kart yanması durumu ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle yiyeceklerin buzluk bölümüne haddinden fazla tıka basa doldurulması ile cihazda kart yanması ortaya çıkabiliyor.

Yeterli soğuk havayı sistemde gezdiremeyen cihaz buzdolabının arka kısmında buz tabakası oluşturmaya başlıyor ve neticede cihazınız ciddi bir hasar alıyor. Bu sebeple müşterilerimize buzluk bölümlerini ağzına kadar doldurmamalarını öneriyoruz. Profilo marka buzdolabınızla ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda Gölbaşı Profilo Servisi çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Bulaşık makineniz eğer bulaşıkları buğulu çıkarıyor ise muhtemelen şebeke suyu fazla mineral içerdiğinden sert kaçıyordur. Cihazınızı başlatmadan önce makinenize uygun parlatıcı ve tuz kullanımına özen göstermelisiniz. Bu konuda sizlerle Gölbaşı Profilo Servisi personelimiz en uygun seçenekleri paylaşacaktır.

Çamaşır makinelerinde ise iyi yıkamama sorunu ile karşılaşan müşterilerimiz bizleri arayabiliyor. Makinenize fazla çamaşır koymuş olabilir, deterjan ve yumuşatıcılar doğru miktarlarda konulmamış olabilir. Seçilecek olan yıkama programının çamaşır kirlilik seviyesine uygun olmalı, sıcaklık derecesi de ona göre ayarlanmalıdır.

Ayrıca 6 ayda bir makinenizin genel temizliğini yapmaya özen gösterin. Yine anlayamadığınız bir konu olur ve profesyonel destek isterseniz günün her saati Gölbaşı Profilo Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilir ve garantili hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın