Gölbaşı Bosch Servisi

Gölbaşı Bosch ServisiGölbaşı Bosch servisi severek kullandığınız Bosch ürünlerinde yaşadığınız her türlü sıkıntıda 7/24 yanınızdadır.Yaşadığınız her türlü problemde servis arkadaşlarımıza bir telefon yardımı ile ulaşıp sorunlarınıza akılcı ve kalıcı çözümler üretebilirsiniz.

Bizlerle yaptığınız her çalışmada Gölbaşı Bosch servisi olarak sizlere 2 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Parça değişimi yaptığımız cihazlarınızbir yıl içerisinde arıza verdiği takdirde parça değişimini ücretsiz bir şekilde uygulamaktayız.

Yaptığımız her işin arkasındayız .İşimizi severek yapmaktayız. Problem yaşadığınız durumlarda herhangi bir telaşa kapılmadan akılcı bir şekilde Eryaman Bosch servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşım sağlayınız. Gölbaşı Yaptığımız her işin arkasındayız .İşimizi severek yapmaktayız. Problem yaşadığınız durumlarda herhangi bir telaşa kapılmadan akılcı bir şekilde Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşım sağlayınız.

Belki de sorununuzu servis çağırmaya gerek kalmayacak şekilde online servis hizmeti ile çözebiliriz. Sizlerin hayatınızı sekteye uğratmak adına her türlü desteği sunmaktayız.

Bosch marka kombi cihazlarında kullanım esnasında birtakım problemler yaşanabilir. Bu problemlerin yaşanmaması adına Gölbaşı Bosch servisi olarak sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak isteriz. Öncelikli olarak kombinizi sürekli aç kapa pozisyonunda çalıştırmayınız.

Gece kapatıp gündüz açmak cihazı oldukça zorlar, ayrıca kombiler kapatıldıktan sonra tekrar çalışırken büyük miktarda enerji sarfiyatı yaparlar.

Ve sizlere mali açıdan büyük külfet oluştururlar. Bu zararı önlemek için cihazlarınızda sabit bir program seçiniz. Sabit ısı derecesi sizlere büyük konfor sağlayacaktır. Cihazlarınızda da kullanım ömrünü büyük oranda arttıracaktır.

Bosch kombi ürünleri peteklerinizi yeteri kadar ısıtmıyorsa, büyük ihtimalle sıcak su alamıyordur. Sıcak su alıyor fakat petekleriniz yine de ısınmıyorsa bunun en önemli nedeni üç yollu denilen parçasının arızalı olmasıdır. Bu parçanın tamiri için Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçiniz.Sizlere gereken destek sunulacaktır.

Bosch marka klima cihazlarında herhangi bir sorun yaşadığınızda kombiye fazla miktarda reset atma işlemi uygulamayınız. Reset atma işlemini kullanma kılavuzuna bakarak uygulayınız.

Fazlası kombiye zarardır. Eğer cihazın iç bölmesinden su damlama şikayeti görüyorsanız, bu normal bir durum değildir. Cihazı hemen Gölbaşı Bosch servisi yetkililerine gösteriniz.

Bosch marka çamaşır makinelerininizle yaşayabileceğiniz sıkıntıları sizlere kısaca anlatalım. Öncelikli olarak cihazı çalıştırdıktan sonra sigortanız atıyorsa yüksek ihtimalle regülatör kullanmıyorsunuz demektir.

Cihazlarınızda regülatör kullanmanız cihaza gelen düşük yüksek voltaj ayarını düzenleyecek ve cihazınızda çeşitli arızalar bırakmasını önleyecektir. Bu durumda sigortalarınız atmayacak ve elektrik enerjisi çamaşır makinelerinize zarar vermeyecektir. Eğer herhangi bir parça değişimi gereken bir arıza yaşıyorsanız

Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımız arızalanan parçanızı orijinal ile değiştirecektir. Kesinlikle sizlerin onayı olmadan herhangi bir işlem yapmamaktayız. Tüm işlemlerimizi uygulamadan önce sizlerin yazılı bir onayınızı almaktayız.

Aynı zamanda işlemlerimizi tamamladıktan sonra 2 yıl süreyle garanti belgesi sunmaktayız. Yaptığımız parça değişimleri 1 sene içinde tekrar arızalanırsa, bu parça değişimlerini bir sene boyunca ücretsiz bir şekilde tekrar değiştirmekteyiz.

Bosch marka buzdolabı ürünlerinde yeteri kadar dondurmama, su akıtma, yiyeceklerin kokuşması gibi şikayetler zaman zaman bizlere gelmektedir.

Gölbaşı Bosch servisi olarak buzdolabı cihazlarınızı kullanırken mutlaka cihazın kullanma kılavuzuna dikkatli bir şekilde göz atmanızı öneriyoruz.adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın