Etlik Bosch Servisi

Etlik Bosch servisi olarak sizlere her türlü Bosch küçük ev aletleri ve kombi klima gibi cihazlarınızda Etlik ilçesinde kaliteli servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız tarafından Bosch marka beyaz eşya tamiri kombi ve klima tamiri yapılmaktadır.

Alanında uzman çalışanlarımız ve kaliteli servis ekibimiz ile Etlik ilçesinde Bosch servisi olarak faaliyetlerimizi yaklaşık 25 yıldır yapmaktayız. Müşterilerimizin bize olan güveni ve onlardan aldığımız güleryüz sayesinde işlerimize konsantre olup yolumuza son sürat devam etmekteyiz.

Etlik Bosch servisi olarak klimalarınızda her türlü bakım onarım ve arıza durumlarını yapmaktayız. Cihazınızda kaliteli gaz kullanımı sağlarız ve montaj işlemlerinde Etlik Bosch servisi ekibimiz tarafından düzgün bir şekilde yapılmaktadır.

Klima cihazlarının montajını yaptırırken kesinlikle matkap kullanmıyoruz. Cihazınızda kompresör değişimi gerektiği durumlarda cihazın değişmesi gereken parçasını orijinal ile değiştiriyoruz ve sizin onayınız doğru doğrultusunda yapıyoruz bu işlemi.

Cihazlarınıza yaptığımız her türlü tamir işleminde sizlerin onayını mutlaka almaktayız. Yaptığımız her türlü işlemin 2 sene garantisi bulunmaktadır. Parça değişimi konusunda ve değiştirdiğimiz parçaların 1 sene içerisinde arızalanması takdirde o parçayı ücretsiz olarak tekrar değiştiriyoruz. Etlik Bosch servisi olarak sizlere tercih etmeniz gereken klima modeline yardımcı oluyoruz.

Bosch buzdolabı cihazlarınızda aşırı donma problemi varsa cihazın yüksek ihtimalle ısıtıcıları bozulmuştur. Bu sorunuzun tamiratı için Etlik Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeniz gerekmektedir.

Cihazınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır. Etlik Bosch servisi olarak sizlere biraz bunlardan bahsetmek isteriz. Cihazınızın kapağını açma kapama esnasında şiddetli bir şekilde çarpmayınız.

Cihazınız motoruna kadar bozulabilir ve geri dönüşümü mümkün olmayan arızalar oluşturabilir. Cihazınızı bir yerden bir yere taşırken kullanmadan önce 3 saat fişe takılı bir şekilde bekletin.Yoksa cihaz çalışma performansı göstermeyecektir.

Taşınma esnasında cihazlarınızı yatılı bir şekilde taşımayınız. Eğer cihazlarınızda enerji tasarrufu fazla olsun istiyorsanız No-Frost modelleri tercih etmelisiniz.

Bosch çamaşır makinesi ürünlerinde sıkma esnasında titreşim veya helikopter havlanması tarzında bir gürültü hissediyorsanız ya da duyuyorsanız bu durumda cihaz büyük ihtimalle düz bir zeminde çalışmıyordur.

Cihazı pürüzlü yüzeyden düz bir zemine getirin ve çalışmasını o şekilde sağlayın. Eğer probleminiz hala giderilmediyse Etlik Bosch servis ekibi arkadaşlarımızdan yardım isteyerek sorunuza en kısa sürede çözümler bulabilirsiniz.

Cihazınızın açma kapama düğmesi bozulmuşsa bu sorun büyük ihtimalle anakarttan kaynaklanıyor olabilir. Sorunun giderilmesi için Etlik Bosch servisi ekip arkadaşlarımsize 24 saat içerisinde yardımcı olacaktır. Bosch çamaşır makinesi ürünlerinize fazla miktarda çamaşır yüklemesi yapmayınız.

Kullanırken kullanım kılavuzunu dikkate alarak işlemlerinizi yapınız.Makinenin zaman tasarrufu sağlamak için çamaşırlarınızı biriktirerek yıkayın ve her zaman kısa program kullanın.

Bosch marka kombi ürünlerinde kullanırken uymamız gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Öncelikli olarak Bosch kombi ürünlerini kullanma kılavuzunda riayet ederek kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Cihazın herhangi bir arıza vermesi durumundan Etlik Bosch servisi ekip arkadaşlarınızdan yardım istemeniz daha kaliteli bir hizmet almanıza sebep olacaktır.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın