Etimesgut Siemens Servisi

Etimesgut Siemens Servisi

Etimesgut Siemens Servisi uzman kadromuz sizlere yıllardır olduğu gibi Siemens marka cihazlar konusunda gerekli tüm teknik desteği sağlayan, şehrin en köklü firmasıdır. Siemens marka cihazlar özellikle teknolojik gelişmelere paralel olarak oldukça kullanışlı olmaktadır. Evlerde, işyerlerinde karşımıza çıkan bu cihazlar günlük ihtiyaçları karşılama adına oldukça kullanışlıdır. Bazen hiç beklemediğiniz durumlarda bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda hızlı ve çözüm odaklı işlem yapılması gerekir.

Etimesgut Siemens Servisi olarak Etimesgut sakinlerine çözüm odaklı işlem sunmaktayız. Nerede olursanız olun bulunduğunuz yere gezici servis araçlarımız ile geliyor ve sorunu çözüyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Bu anlamda hem ekonomik, hem de garantili servis sürecinden geçirmekteyiz.

Cihazınızın tam anlamı ile onarılması için sorunun net olarak anlaşılması gerekir. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınızdaki sorunu belirleyerek doğru yöntemle onarımına geçecektir.

Çamaşır makineleri banyolardaki en büyük yardımcılardan bir tanesidir. Çamaşır makineleri ile ilgili pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Mesela bunlardan bir tanesi cihazın kazanının dönmemesi durumudur. Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor ise muhtemelen kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş demektir.

Ayrıca yine kazan ve motor arasında bir cisim sıkışmış ise böyle bir durumla karşılaşmak mümkün olabilir. Gerekli kontrolleri sağlayacak olan Etimesgut Siemens Servisi teknik birimimiz sizleri böyle güç bir durumdan hızlı bir şekilde kurtaracaktır.

Kurutma makineleri de durduk yere bir anda çalışmayı durdurabiliyor. Kurutma makineniz hiç çalışmıyor ise cihazınıza elektriğin geldiğinden emin olmalısınız. Ön paneldeki ışıkların yanıp yanmadığına bakabilirsiniz. Cihazınızda elektriksel bir sorun olabileceği gibi parça bazlı bir sorun da söz konusu olabilir. Gerekli kontrolleri sağlanması adına Etimesgut Siemens Servisi ekiplerimiz bulunduğunuz yere gelecek ve arıza durumunda doğru yöntem ile onarım işlemine başlayacaklardır.

Bulaşık makinelerinde ise su sızdırma durumu ile çoğu kez karşı karşıya gelebiliyoruz. Makineniz su kaçırıyor ise pis su giderinin tıkanıp tıkanmadığını kontrol etmelisiniz. Tahliye ve su giriş hortumlarında bir delik, çatlak, çıkıntı olabilir. Ayrıca su pompa keçelerinin kontrol edilmesi de gerekebilir. Siemens marka bulaşık makinenize dair tüm gerekli kontrolleri Etimesgut Siemens Servisi ekiplerimiz yapacaktır. Ayrıca sizlere telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sunmaktadır. Sertifikalı personelimizden alacağınız hizmet tamamen profesyoneldir. Ayrıca uyguladığımız işlemler neticesinde cihazlarınız için bir yıllık servis garantisi de sağlamaktayız. Etimesgut Siemens Servisi operasyon merkezimize günün dilediğiniz saati tek numaramızdan rahatlıkla ulaşarak yardım alabilirsiniz. 

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın