Etimesgut Profilo Servisi

Etimesgut Profilo Servisi

Etimesgut Profilo Servisi uzman kadromuz ile Profilo cihazlar konusunda yaşadığınız her tür sorunda yanınızda oluyoruz. Etimesgut sakinleri bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabiliyor ve garantili hizmetlerimizden yararlanabiliyor. Müşterilerimize zaman kaybettirmemek adına bir arıza durumunda gezici servis araçlarımız ile bulundukları yere gidiyor ve sorunu kaynağından çözüyoruz.

Eğer gerekirse Profilo orijinal yedek parça temini ile cihazlarınızı ilk günkü performansına döndürüyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır durmak bilmeden yolumuza devam ediyoruz. Alanında uzman teknisyen personelimiz Profilo cihazlarının hepsini tanımakta, doğru yöntem ile sizi sonuca götürmektedir.

Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi de Etimesgut olmaktadır. Etimesgut sakinlerine garantili hizmet verirken ayrıca ihtiyaçları dahilinde bizlerden telefonla ya da online destek almalarına da olanak tanımaktayız. Ankara için tek numaramızdan Etimesgut Profilo kullanıcıları bizlere rahat bir şekilde ulaşabiliyorlar. Etimesgut Profilo Servisi operasyon merkezimiz günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır.

Kurutma makineleri, çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız oldukça işlevsel cihazlardır. Kurutma makinesi tambur dönmeme, programı geç bitirme ya da çamaşırları nemli çıkarma gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Cihazınızın tam verimli çalışması adına yılda en az bir defa Etimesgut Profilo Servisi ekiplerimizden genel bakım talebinde bulunmanızı öneririz. Böylelikle ileride hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkacak bir arızdan da kendinizi korumuş olursunuz.

Bulaşık makinelerinde karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi rezistans kireçlenmesidir. Rezistans kireçlenmesi sert su nedeni ile zaman içerisinde kendisini gösteren bir durumdur. Bu konuda cihazlarına uygun kireç çözücü kullanmalarını öneriyoruz.

Doğru bir kireç çözücü ve tuz ile kireçlenme sorununun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca cihazlarınızın temizliğini de aksatmamanız yararınıza olacaktır. Cihazınızda bir performans düşüklüğü söz konusu olduğunda profesyonel bakım adına Etimesgut Profilo Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Profilo markasının yıllardır evlerimizden eksik olmayan cihazlarından bir tanesi de buzdolapları ve derin dondurucudur. Buzdolabının birincil görevi yeterli soğutmayı yaparak gıdaları korumaktır. Ancak cihaz bazı aksamalar nedeni ile yeterli soğutmayı yapamayabiliyor. Böyle durumlarda gerekli tedbirlerin alınması adına Etimesgut Profilo Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Buzdolabı kompresör arızası, kapı arızası, ısı derece arızası gibi problemler cihazda yeterli soğutma yapmamanın en sık görülen nedenleridir. Ancak bunun yanında gaz eksilmesi dediğimiz durumla rda karşılaşmak mümkündür. Böyle bir durumda sizler için gerekli tedbirleri Etimesgut Profilo Servisi ekiplerimiz alacaktır.

Sistemde bir gaz kaçağı varsa bulunup onarılacak, kapı fitili değişmesi gerekiyorsa değiştirilecek, kompresör arızalanmış ise gerekli müdahaleler ile sorun çözülecektir. Profilo marka her tür cihazınız için uzman desteğini aralıksız olarak Etimesgut Profilo Servisi garantisi ile sağlamaktayız.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın