Etimesgut Bosch Servisi

Etimesgut Bosch Servisi Ankara ilimizin her bölgesinde olduğu gibi Etimesgut ilçesinde de müşterilerine garantili bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Bosch markası kaliteli cihazları ile kendisini göstermiş, hemen her alanda kullanıma uygun cihazlar üreten bir markadır.

Avrupa ve Amerika ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Beyaz eşya, kombi ve klima gibi cihazları yıllık bakımları yapıldığı takdirde sorun çıkarmadan çalışan Bosch marka ürünler hemen her platformda kullanıma uygundur. Öyle ki hem evlerde, hem işletmelerde Bosch marka cihazlar ile karşılaşmak mümkündür.

Beyaz eşyalar her ne kadar kullanışlı olsalar da bazen hiç beklenmedik anlarda arıza ortaya çıkarabilirler. Bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi bulaşık makinesinin iç lambası yanmıyor şeklindedir. Bulaşık makinesinin kapısı açık ise içerisinde bulunan lamba yanacaktır. Bu lamba bir süre yanar ve sonra söner. Lamba sürekli yanmıyor diyorsanız bu durum bir arıza değil özelliktir.

Bosch markasının yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabının dondurucu kısmında buz tabakası oluşuyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Eğer Bosch marka buzdolabınız Nofrost ise dipfriz kapısı açık kalmış olabilir ve bu da karlanmaya, buzlanmaya sebep olmuş olabilir. Buzdolabındaki bu birikmiş karı eritip tekrar cihazınızı çalıştırmalısınız. Problem devam eder ise Etimesgut Bosch Servisi i teknik birimlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bulaşık ve çamaşır makinelerinde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi ise su sızdırma sorunudur. Su kaçakları genellikle tahliye borusu ile alakalı olmaktadır. Tahliye borularında yırtık, delinme, kopma gibi durumlar var ise su kaçırması olasıdır.

Etimesgut Bosch Servisi teknik birimlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca çamaşır makinenizde kireçlenme sorunu yaşıyor iseniz uygun ürün kullanmıyor olabilirsiniz. Bu konuda teknik birimlerimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Kombilerde ise yıllık bakım aksatıldığında kirlenme ve tozlanmaya bağlı olarak cihazda verim düşüklüğü görülebilir. Kombinizin genel hatları ile parçalarının kontrolden geçmesi gerekecektir. Ayrıca ömrünü tamamlamış parçalar var ise orijinali ile değiştirilmelidir. Etimesgut Bosch Servisi uzman teknisyenlerimiz parça değişim işlemini gözünüzün önünde yeni ambalajından çıkarttıkları orijinal parça ile yapmaktadır.

Etimesgut sakinlerine hem ekonomik hem de garantili hizmet sunuyoruz. Ayrıca bizlere daha rahat ulaşabilmeniz adına günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışıyoruz. Bu anlamda ister gece olsun ister sabah, saat fark etmeksizin bizlere ulaşabiliyorsunuz. Telefonla ya da online destek de alabildiğiniz servisimiz gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere vakit kaybı yaşatmıyoruz. Etimesgut Bosch Servisi ile yerinde, bilinçli ve çözüm odaklı hizmet alırsınız.  

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın