Eryaman Siemens Servisi

Eryaman Siemens Servisi Ankara ilimizin en geniş yaşam merkezlerinden birisi olan Eryaman bölgesinde Siemens marka cihaz kullanan herkese gerekli teknik desteği tam donanımlı atölyesi ve gezici servis araçları ile vermektedir.

Siemens markalar beyaz eşya, şofben, televizyon ve klima gibi günlük ihtiyaçlarımızı maksimumda giderebileceğimiz cihazlar sunmaktadır. Yıllık düzenli bakımları yapıldığı takdirde Siemens marka cihazlarınız tam performansta çalışmaktadır. Eryaman gibi yoğun yaşam alanlarında Eryaman Siemens Servisi olarak sizlere 24 saat boyunca aralıksız olarak hizmet sağlamaktayız.

Önemli olanın daima müşteri memnuniyeti olduğunu savunan firmamız bu prensip ile 25 yıldır çalışmalarını yürütmektedir. Sadece Ankara için tek numaramızdan bizleri arayarak arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Siemens marka cihazınızın hangi model olduğu önem taşımamaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimiz donanımlı teçhizatları ile sizlere Eryaman Siemens Servisi garantisi ile hizmet vermektedir.

Klimalar, iç ve dış fanları düzgün bir şekilde çalıştığı takdirde sizlere istediğiniz sıcak ya da soğuk havayı temin etmektedir. İç ve dış ünite fanlarının çalışmaması ise kompresör devreye girmediği zamanlarda karşılaşılabilen bir durumdur. Kompresör bakımı uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Ancak iç ve dış fanlar çalıştığı halde kompresör devreye girmiyor ise klimanızın kartına da bakım yapılması gerekir. Eryaman Siemens Servisi olarak cihazınız için gerekli tüm müdahalelerde bulunuyoruz.

Çamaşır makineleri ile ilgili de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela çamaşır makinesi az kapasite su ile çamaşır yıkıyorsa genellikle filtreden kaynaklı bir sorun söz konusudur.

Çamaşır makinesi kapağı tam olarak kapanmıyor ise de böyle bir sorunla karşılaşmanız olasıdır. Ayrıca ön panel ışıklarını da kontrol edin. Eğer sorun devam ediyor ise vakit kaybetmeden Eryaman Siemens Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak profesyonel destek talebinde bulunun.

Derin dondurucu ve buzdolapları ise kompresör yani motorları sayesinde soğutma işlemlerini yürütürler. Gaz kaçağı, gaz bozulması, kompresör enerji sorunu gibi durumlarda cihazınız yeterli soğutmayı yapmayacaktır.

Buzdolabınızda bir verim düşüklüğü var ise Eryaman Siemens Servisi ekiplerimiz önce gerekli kontrolleri sağlayacak, ardından kaynağı bularak doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Siemens kurutma makinelerinde de karşımıza çıkan arızalar bulunmaktadır. Eğer cihazınız kurutma işlemini tam olarak yapamıyor ise altında pek çok neden yatıyor olabilir. Mesela cihazınızın lif filtre gözenekleri tıkanmış ise çamaşırlar nemli çıkacaktır. Filtreyi kendiniz evde ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Ayrıca filtre çekmecesinde bulunan filtre bezi ve süngeri de temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Fakat kurutma makinenizdeki bu sorun devam ederse günün 24 saati ulaşabileceğiniz Eryaman Siemens Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Eryaman bölgesinde bulunan her cadde ve sokağa gezici servis araçlarımız ile hızla ulaşmaktayız.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın