Eryaman Bosch Servisi

Eryaman Bosch Servisi teknik kadromuz sizlere her daim olduğu gibi Bosch marka cihazlar konusunda garantili hizmet sunmaya devam ediyor. Bosch marka beyaz eşyalar tüm dünyada yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan bu tip cihazlar hiç beklenmedik anlarda arıza ortaya çıkarabiliyor.

Böyle durumlarda Bosch markasını ve modellerini iyi tanıyan ekibimizden destek alabilirsiniz. 25 yıllık bir deneyim ile Bosch marka cihazlara dair her türlü işlemi yapmaktayız. Eryaman sakinleri bizlere 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabiliyor.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan Bosch marka fırınlarda bazen hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela ocak çalışmıyor ise öncelikle kaynakta bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır. Fişin takılı olduğundan ve sigortanın herhangi bir şekilde arızalı olmadığından emin olunmalıdır. Eğer ateşleme esnasında kıvılcım çıkmıyor ise akım yok demektir. Altında yatan sebebi Eryaman Bosch Servisi teknisyenimiz hızlı bir şekilde tespit ederek doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Ev ve işyerlerinde sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olarak çalıştırılan klimalar Bosch marka adı altında birbirinden farklı modellerle sunulmaktadır. Klimalar konusunda da farklı pek çok arıza karşımıza çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse klimaya elektrik gitmiyor ise elektrik kablosu, elektrik akımı ya da sigorta ile ilgili bir sorun var mı, kontrol edilmelidir.

Bazı durumlarda fazla elektrik yüklemesi ile sigorta atma durumları olabiliyor. İç ünite zamanlayıcı veya çalışma göstergesi de arızalanmış olabilir. Tüm bu kontroller Eryaman Bosch Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Sıcak su sağlama adına sık kullanılan şofbenlerde de bir takım detaylara dikkat etmek gerekiyor. Şofbeniniz bir tesise kurulacak ise uygun kalınlıkta tesisatın çekilmesi son derece önemlidir. Topraklama uzmanlar daihilinde bilinçli bir şekilde yapılmalıdır. Uygun amperajda sigorta, kaçak akım rölesi gibi detaylar unutulmamalıdır. Eryaman Bosch Servisi ekibimizin şofben birimleri bu konuda sizlere kusursuz bir hizmet sağlayacaktır.

Kombiler ise Bosch markası altında oldukça kaliteli bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Ancak bazen kombilerde de bir takım tekleme ve arızalar karşımıza çıkabiliyor. Mesela kombi çalıştı ve 10 saniye sonra arızaya geçti ise besleme kablosundan kaynaklı bir sorun olabilir. Kombiniz fişli bir bağlantıya sahip ise fişi ters çevirip yeniden deneyebilirsiniz.

Ayrıca gaz valfinden kaynaklı bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Gerekli kontroller Eryaman Bosch Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Günün 24 saati Bosch marka cihazlarınız için gerekli teknik desteği bizden alabilirsiniz. Telefonla ve online destek gibi hizmetlerimiz de bulunmakta olup gezici servis araçlarımız ile vakit kaybetmeden işlemlerimizi yapıyoruz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın