Demetevler Siemens Servisi

Demetevler Siemens Servisi

Demetevler Siemens Servisi sizlere 25 yıllık bir Siemens servis tecrübesi ile buluşturuyor. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile günün 24 saati Siemens marka cihazlarınız tam koruma altında oluyor. Beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi hiç şüphesiz Siemens cihazlar oluyor. Mutfak ve banyoların vazgeçilmez eşyaları sağladıkları fayda ile büyük kolaylıklar tanıyor.

Gıdalarımızı sakladığımız buzdolapları, yemek pişirdiğimiz fırınlar, çamaşır makineleri, bulaşık ve kurutma makineleri gibi cihazlar en küçük evinden en büyük işletmesine kadar hemen her alanda yıllardır kullanılıyor. Siemens marka beyaz eşya ve televizyon tercih eden Demetevler sakinlerine ise firmamız garantili bir şekilde bakım ve onarım hizmetini sunuyor.

İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kapsamlı bir bakım ve onarım hizmeti sunuyor. Yerinde bakım onarım hizmeti sunduğumuz gibi ayrıca donanımlı atölyemizde de beyaz eşya, klima ve televizyonlarınızın bakımlarını profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Demetevler Mahallesi gezici servis birimlerimiz sizlere hiçbir şekilde zaman kaybettirmeden hızla işlemlerinizi tamamlamaktadır. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz Siemens marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Demetevler Siemens Servisi tek numaramızdan bizleri aradığınız takdirde sizlere en kısa sürede ulaşmaktayız.

Siemens markasının birbirindne kullanışlı televizyonları ev ve işyerlerinde karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Televizyonlarda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması sorunudur. Bu gibi bir durumda öncelikle elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Prizde sorun olabilmesine karşın başka bir priz bağlantısı ile denenmelidir.

Aç kapa anahtarının da ayrıca açık olduğundan emin olmak gerekir. Kablolarda ve bağlantı noktalarında bir sorun olabileceği gibi cihazda parça kaynaklı bir sorunda ortaya çıkmış olabileceğinden Demetevler Siemens Servisi televizyon birimlerimiz sizlere hızla bu kondua yardımcı olacak ve televizyonunuzdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Banyolarda sık bir şekilde kullandığımız çamaşır makinelerinde de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi gürültülü çalışma sorunudur. Makinenizin ayaklarını kontrol edebilirsiniz. Bir eşitsizlik durumunda cihazınız sallanabilmekte ve ses çıkarabilmektedir. Dengesiz çamaşır yüklemesi de gürültünün nedenlerindendir.Çamaşır makinenizdeki gürültülü çalışma sorunu için Demetevler Siemens Servisi operasyon merkezimizden uzman teknisyen talep edebilirsiniz.

Klimalarda ise genellikle iyi bir şekilde soğuk ya da sıcak hava alamama sorunu ile karşılaşabiliyoruz. Genellikle cihazda gaz kaçağı var ya da filtre pislik ile dolmuş ise böyle bir performans sorunu ortaya çıkabilmektedir. Klimanızın yıllık bakımlarını Demetevler Siemens Servisi uzman birimlerimiz sizler için aksatmadan yapmakta ve olası sorunların önüne geçmektedir.

Siemens marka kurutma, bulaşık makineleri ve buzdolapları konusunda da uzman birimlerimizden günün her saati teknik destek alabilirsiniz. Demetevler Siemens Servisi Ankara için tek numaramızdan arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın