Demetevler Altus Servisi

Demetevler Altus Servisi

Demetevler Altus Servisi sizlere beyaz eşya, televizyon, şofben ve klima konusunda kaliteli cihazlar sunan Altus markasının Ankara Demetevler Mahallesinde günün her saati ulaşabileceğiniz teknik bakım onarım hizmeti sunan firmasıdır. Mutfak ve banyolarda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar günlük ihtiyaçlarımızı gidermenin en etkili araçlarıdır. Öyle ki herhangi bir beyaz eşyanız bozulduğunda günlük işleriniz de yarım kalacak ve büyük zorluk yaşayacaksınız. Demetevler sakinleri bu gibi konularla uğraşmasın, canları sıkılmasın diye uzman kadromuzla günün 24 saati görev başındayız.

Altus marka beyaz eşyalar her ne kadar kaliteli cihazlar olsalar da baqzen hiç beklenmedik arızalar ortaya çıkabilir ve böyle durumlarda profesyonel bir şekilde müdahalede bulunmak gerekir. Alanında uzman teknisyenlerimiz herhangi bir şekilde vakit kaybetmeden Altus marka beyaz eşya kullanan Demetevler sakinlerine hızla yetişiyor ve sorunu doğru yöntem ve uygulamalarla ortadan kaldırıyor.

 Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda memnuniyet yaratmış bir firmayız. İso 9001 belgeli Demetevler Altus Servisi firmamız personeli Altus marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış her gibi deneyimli kişilerdir.

Bulaşık makineleri mutfaklarda en sık kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Bulaşık makinelerinin ön panelinde bulunan sinyal lambaları herhangi bir arıza ortaya çıktığında sizleri uyarmaktadır. Örneğin bulaşık makinesi ön panelde musluk göstergesi yanmış ise bunun anlamı musluk kapalı veya su kaynağı hortumunda bir sorun oluştuğudur.

Ayrıca bu işaretin anlamı cihazın filtreleri tıkanmış ya da engellenmiş, sifon bağlantısı tıkalı ya da boşaltma hortumu tıkalı gibi anlamlara da gelebilmektedir. Ortaya ne tür bir arıza çıkarsa çıksın Altus marka bulaşık makineniz için profesyonel yardım almak adına Demetevler Altus Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Altus markasının mutfaklarda yardımcı bir diğer cihazı da buzdolabı ve derin donduruculardır. Derin dondurucum ısınıyor şeklinde arıza kayıtları bize gelebiliyor. Cihazınızın fan motoru çalışmayı durdurmuş ise petekler soğutma işlemini yapmıyor olabilir. Bu sebeple ortaya dondurucunun ısınma durumu çıkacaktır. Dondurucunuzun duvara temas etmeyecek şekilde konumlanmasına özen gösteriniz.

Ayrıca kapıdan herhangi bir şekilde hava girmediğinden de emin olmak gerekiyor. Şayet karlanma ya da buzlanma görüyorsanız bir yerlerden sıcak hava giriyor olabilir. Demetevler Altus Servisi teknisyenlerimiz sizler için gerekli bakımı kapsamlı bir şekilde sağlayacaktır.

Bahar ve yaz aylarında serinlemek, ferahlamak adına kullanılan cihazlardan bir tanesi klimalardır. Farklı model ve seçeneklerde sunulan klimalar konusunda bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela klimanın kendi kendine çalıştığına dair şikâyetler alabiliyoruz.

Klimanızda kendi kendine başlama gibi bir durum görülüyor ise bu büyük ihtimalle kart üzerindeki röle ya da SSR ile alakalıdır. Arızanın kaynağı Demetevler Altus Servisi personelimiz tarafından hızla tespit edilecek ve uygun yöntemle onarımı gerçekleştirilecektir.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın