Çayyolu Siemens Servisi

Çayyolu Siemens Servisi

Çayyolu Siemens Servisi uzman teknisyenlerimiz, Siemens marka cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorunda garantili hizmet sağlamak adına hazır bir şekilde beklemektedir. 25 yıllık bir deneyimle bilinçli müdahalede bulunan ekibimiz hemen her gün sık bir şekilde kullandığınız bu cihazlardaki sorunları anında ortadan kaldırmaktadır.

Siemens markası tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Bu anlamda çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, buzdolabı ve televizyonları ile hem evlerimize hem de işyerlerimize girebiliyor. Çayyolu Siemens Servisi olarak ıllık bakımları dahilinde Siemens marka cihazlarınız uzun vadede sorun yaşatmadan ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Ankara ilimizde Çayyolu bölgesinde bölge merkez servisi olarak çalışmalarımı profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz. Bünyemizdeki personelin tamamı Siemens marka cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerdir. Yılların verdiği deneyim ile sizlere kusursuz hizmet sağlamaktayız. Çayyolu Siemens Servisi olarak Ankara için tek numaramız bulunmakta ve bu numradan günün 24 saati ulaşılmaktayız.

Gıdalarımızı güvenle sakladığımız buzdolapları Siemens markası güvencesi ile oldukça fayda sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda hiç beklenmeyen arızalar kendisini gösterebiliyor. Çayyolu Siemens Servisi ofisleri olarak buzdolabı yiyecekleri donduruyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Buzdolabınız yiyecekleri donduruyor ise soğutma ayarı derecesi -18 ile +4, çevrilmelidir.

Eğer buzdolabınızda düğme varsa ayarı 2’ye getirilmelidir. Eğer cihazda Max ve Min olarak ayar var ise Min konumunda getirmelisiniz. Gıdalarınızı yerleştirirken arka duvara dayatılmadan koyunuz.  Ortalama 12 saat gibi bir süre sonra sorununuz çözülecektir.  Fakat probleminiz devam eder ise uzman desteği için Çayyolu Siemens Servisi çağrı merkezimizden yardım talep edebilirsiniz.

Birbirinden farklı modellerde tüketici ile buluşan Siemens klimalar ise sıcak yaz günlerinin en önemli kurtarıcıları konumundadır. Klima modelleri arasında split tipi, duvar tipi, salon tipi, çatı tipi, inverter, kaset tipi, tavan tipi ve ortama uygun daha pek çok model bulunmaktadır.

Klimalarda karşımıza rutin bir takım sorunlar çıkmaktadır. Mesela klima çalışıyor ama ısı vermiyor ise kumanda ayarlarını kontrol etmeniz gerekebilir. Yaz, kış ayarları kılavuzda yazdığı şekilde ayarlandığında sorun kalmayacaktır. Ancak sorun devam ederse Çayyolu Siemens Servisi teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Siemens klimanız çalışıyor ancak verdiği havayı yarıda kesiyor ve arkasından dinlenme moduna geçiyorsa üfleme ağızlarının önü bir şekilde kapanmış olabilir. Eğer klimanız iç ortama su akıtıyor ise su gider hortumunun tıkalı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu ve bunun gibi Siemens beyaz eşya modellerinizde meydana gelebilecek arızalarda zaman fark etmeksizin Çayyolu Siemens Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Çayyolu sakinlerine günün her saati hizmet vermekle beraber orijinal parça desteği de sağlamaktayız.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın