Çayyolu Bosch Servisi

Çayyolu Bosch Servisi teknisyenlerimiz sizlere sunduğu garantili hizmet ile Bosch marka beyaz eşyalarınızı ilk günkü performansına kavuşturuyor. Bildiğiniz gibi her tür elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarınızda da gerekli düzenli bakımlar aksatılmamalıdır. Aksi halde hiç beklemediğiniz bir anda cihazlarınızda büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yıllardır olduğu gibi Ankara Çayyolu sakinlerinle Bosch marka cihazları konusunda gerekli uzman desteğini sağlamaktayız.  Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti od aklı ç alışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bosch markasının birbirinden kullanışlı beyaz eşyalarından bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri farklı model ve kapasitelerde insanların ihtiyaçlarını maksimumda sağlamaktadırlar. Ancak bazen hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de çamaşır makinesinin sesli çalışma, sarsıntılı çalışma durumudur.

Çamaşır makinenizin amortisörleri arızalanmış ise cihazınız sarsıntılı çalışacaktır. Makinenizin askı yayları yerinden çıkmış ise takılmalı, ayak dengeleri dengesiz ise düzeltilmelidir. Gerekli kontroller Çayyolu Bosch Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacak ve doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirilecektir.

Klimalar ise hem evlerde hem kamu ve özel alanlarda sıcak yaz günlerinde ferahlama adına kullanılan cihazlardır. Bosch markasının birbirinden farklı model ve kapasitede klimaları bulunmaktadır. Klimalar da yıllık bakımları aksatılmaması gereken cihazlardandır. Bosch klimanız çok gürültülü çalışıyor ise bunun nedeni montaj konsollarındaki sabitleme vidaları olabilir.

Bu vidalar gevşemiş ise sesli çalışma ortaya çıkabilir. Ayrıca Bosch klimanızın fan balans kanatlarının da kontrol edilmesi gerekir. Sesin kaynağının doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntem ile onarılması gerekecektir. Çayyolu Bosch Servisi klima teknik birimlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Şofbenlerde ise pilot alev alıyor ancak alev harlamıyor gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumda diyafram contasına bakım yapılmalıdır. Eğer conta deforme olmuş ise orijinal yedek parçası ile değiştirilmelidir. Çayyolu Bosch Servisi teknisyenlerimiz orijinal Bosch marka yedek parça temini ile cihazınızdaki sorunu anında ortadan kaldırıyor.

Çamaşırların nemli çıkması sorunu kurutma makinelerinde sık karşılaştığımız bir problemdir. Öncelikle kurutma makinesindeki program çamaşırın türüne göre yapılmalıdır. Ayrıca lif filtrelerinin gözenekleri tıkanmış ise temizlenmeli ve açılmalıdır. Filtre çekmecesini de kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz. Çayyolu Bosch Servisi uzman kadromuz bu ve benzeri tüm sorunlarda sizlere gerekli ekipmanları ile anında yardımcı olacaktır.

Bosch marka her tür cihazınızda ortaya çıkabilecek bir durumda bizleri gece gündüz demeden günün 24 saati arayabilirsiniz. Çayyolu ekiplerimiz gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere geliyor ve ortaya çıkmış arızayı anında ortadan kaldırıyor. Çayyolu Bosch Servisi tek numaramızdan bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın