Çankaya Siemens Servisi

Çankaya Siemens Servisi

Çankaya Siemens Servisi ekiplerimiz yıllardır olduğu gibi Çankaya sakinlerinin Siemens marka beyaz eşyalarına gerekli bakım ve onarım işlemlerini profesyonelce yapmaktadır. Siemens tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve başkentimiz Ankara ili içerisinde de yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlardan birisidir. Siemens marka cihazlarda karşılaşabileceğiniz her tür sorunda sizlere yardımcı olmaktayız. En ufak parça arızalarından en kapsamlı gövde sorunlarına kadar cihazınızdaki her tür detay ile sonuna kadar garantili bir şekilde ilgileniyoruz.

Siemens marka klimalar hemen her platformda kullanmak amacı ile tasarlanmış olup hem evlerde hem de büyük işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Siemens marka klimalar konusunda pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Klimada program ayarlamak için uzaktan kumanda işle mevsim ayarını seçmek gerekir ve uygun sıcaklık bu şekilde tercih edilir.

Klima uzaktan kumanda arızaları ise servisimiz tarafından hızlı bir şekilde onarılıyor. Cihazınız kumandayı görmüyor ise, tuşlar çalışmıyor ya da cihaz ile arasında gel git sorunlar yaşanıyor ise Çankaya Siemens Servisi ekiplerimiz anında sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Ev ve işyerlerinde en sık kullandığımız cihazlarımız televizyonlardır. Siemens televizyonlar LED, plazma, LCD gibi farklı boyut ve özellikte olabiliyor. Hangi modelin alınacağı televizyonun koyulacağı ortama ve ihtiyaca göre seçilecektir.

Televizyonlarda sıklıkla karşımıza çıkan durumlar arasında karlı gösterme, sinyal alamama, kanalların bir gelip bir daha gelmemesi, ekranın yarısının gösterip yarısının göstermemesi, televizyonun kendiliğinden kapanması gibi sorunlar bulunuyor. Televizyonunuzdaki sorun ne olursa olsun alanında uzman Çankaya Siemens Servisi teknisyenlerimiz sizlere gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlayacaktır.

Banyolarda en sık kullanılan cihazlardan çamaşır makinelerinde ise çamaşır makinesi kazan dönmeme arızası sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş ya da arasına bir cisim sıkışmış ise kazan dönmeyebilir. Çamaşır makinesi teknik birimimiz sizlere bu konuda yardımcı olacak ve sorunu bularak kaynağından onaracaktır.

Çamaşır makinelerinde yıkmadığımız çamaşırlarımızı yine Siemens markasının kurutma makinelerinde kurutmaktayız. Kurutma makinesi kurutma işlemini tam olarak yapamıyorsa ön paneldeki ışıklarına bakmanızı öneririz. Elektrikten kaynaklı ya da prizden kaynaklı bir elektrik sorunu olabilir ki böyle bir durumda cihazın ışıkları yanmayacaktır.

Kurutma makinenizde anahtar şeklinde bir ikaz lambası yanıyor ise çocuk kilidi devrededir ve çocuk kilidini açmanız gerekir. Bunu menü düğmesine 6 saniye basarak çözebilirsiniz. Ancak problem devam eder ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Çankaya Siemens Servisi operasyon merkezimizden yardım talebinde bulunmalısınız.

Ankara şehrimizin en kalabalık ilçelerinden biri olan Çankaya bölgesinde Çankaya Siemens Servisi  olarak bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın