Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch Servisi başkent Ankara şehrimizin Çankaya ilçesinde her an ulaşabileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip kapsamlı servisidir. Bosch markası yalnızca beyaz eşyada değil, kombi, klima ve şofbende de oldukça iddialı bir markadır. Bosch marka cihazlara dair aklınıza takılan sorularda 24 saat çağrı merkezimiz cevaplamaktadır.

Cihazlarınızın yıllık bakımları, parça değişimleri gibi işlemler için kayıt birimlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Arıza kaydı sonrasında sizlere en yakın Çankaya Bosch Servisi teknik ekibini yolluyor ve cihazınıza gerekli bakımları yaptırıyoruz.

Kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyacının yoğun bir şekilde karşılandığı cihazlardır. Bazı durumlarda kombilerde bir takım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Peteklerin aşırı ısınma sorunu kombilerde karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Kombinizin panelindeki kalorifer sıcaklık ayarını kontrol etmelisiniz.

Kalorifer ısı derecesi yüksek ise düşürmelisiniz. Ancak düşük derecede çok yüksek ısı alıyorsanız parça bazlı bir sorun söz konusu olabilir. Kontrolleri Çankaya Bosch Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan Bosch klimalarda da beklenmeyen bir takım sorunlar oluşabiliyor. Mesela klimaya elektrik gitmiyorsa prizde, kabloda ya da sigorta hattında bir sorun var demektir.

Ayrıca fazla elektrik yüklemesi ile klima sigorta attırabiliyor. İç ünite çalışma göstergesi ya da zamanlayıcıda da bir problem olabilir. Çankaya Bosch Servisi uzman teknisyenlerimiz gerekli ön kontrolleri sağladıktan sonra arıza kaynağını bularak anında ortadan kaldırmaktadır.

Gıdalarımızı sakladığımız Bosch buzdolaplarında kompresör arızası ya da ana kart yanması söz konusu olabilmektedir. Kompresörün çalışmaması sıcaklık ayarları ile ilgili olabilir. Kompresör buz çözme devresi çalışıyor ise kendisini bekletmeye almış olabilir.

Buz çözme devresi bittikten sonra kompresör çalışmaya devam edecektir. Ancak kompresör hiçbir şekilde devreye girmiyor ise arızalanmış demektir. Çankaya Bosch Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşarak cihazınız için bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde ise su sızdırma, kireçlenme, su almama, verimli yıkamama gibi sorunlar karşımıza sık bir şekilde çıkabiliyor. Altında yatan nedenin ortaya çıkarılması için uygun teçhizatlarla Çankaya Bosch Servisi ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Kurutma makinelerinde ise tambur dönmeme, iyi kurutmama, sesli çalışma, program durması gibi sorunlar karşımıza sık bir şekilde çıkabiliyor. Sorunun kaynağı ekiplerimiz tarafından anında tespit edilerek doğru yöntemle onarım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Çankaya sakinlerinin günün 24 saati bizlere ulaşabilmesi için nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda ister gece olsun ister gündüz, saat fark etmeksizin Çankaya Bosch Servisi garantili hizmetimizi sunmaktayız. Ayrıca eğer onarım işlemi yapılacak ise ayrıca servis cüreti talep etmemekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile bulunduğunuz yere gelerek kesin çözüm sunuyoruz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın