Batıkent Siemens Servisi

Batıkent Siemens Servisi

Batıkent Siemens Servisi ekiplerimiz servis konusunda Batıkent sakinlerinin yıllardır tüm ihtiyaçlarını gece gündüz demeden sağlayan, teknik anlamda donanımlı ekibi ile cihazlarında sorun yaşayan herkese anında yardımcı olan köklü bir firmadır. Siemens markası her ne kadar kaliteli cihazlarla bilinse de elektrik ya da parça sorunları ile pek çok arıza görülebilmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır müşterilerine güler yüzlü, sonuç odaklı hizmet sunan firmamız Batıkent bölgesinde rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi zamanla ilgilidir. Zaman kavramını çok iyi kullanan ekiplerimiz sizlere herhangi bir bekletme yaşatmadan işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlıyor.

Siemens marka beyaz eşyalar günlük ihtiyaçlarımızı karşılamanın en kolay yöntemini de sunuyorlar. Öyle ki birbirinden kullanışlı cihazlarla işlerimizi kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Siemens cihazlar konusunda deneyimli, eğitimli ve sertifikalı ekibimiz cihazınızda bir olumsuz durum oluştuğunda hızlı ve garantili bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Uygun fiyat politikası ile sizlere hem ekonomik hem de kalıcı çözümler sunmaktayız. Günün 24 saati Batıkent Siemens Servisi güvencesi ile işlemlerimizi yapmaktayız.

Bulaşık makineleri mutfaklardaki en önemli yardımcılardan bir tanesidir. Ancak bulaşık makineleri konusunda da farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Mesela cihazın sesli çalışması sık duyduğumuz şikâyetlerdendir. Bulaşık makinelerinde çok fonksiyonlu tablet deterjanlar kullanıldığında bu tip sesler ortaya çıkabilmektedir. Tablet opsiyonu her yıkama için ayrı ayarlanmalıdır.

Opsiyon yok ise yarım tablet kullanılabilir. Sese neden olan pek çok parça sorunu da bulunmaktadır. Cihazınızı az doldurduysanız pervane hareketleri ve su tazyikliği nedeni ile ses oluşabilir. Ancak cihazınızın farklı bir ses sorunu yaşattığını düşünüyorsanız Batıkent Siemens Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Gıdalarımızı korumak adına kullandığımız buzdolaplarında da farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Buzdolabı su sızdırma durumu bunlardan bir tanesidir. Buzdolabında sıcaklık ayarları iyi bir şekilde yapılmamış ise su sızdırma durumu ile karşılaşmak olasıdır. Sebzelik kısmında şayet su birikmiş ise su kanalı büyük ihtimalle tıkanmış demektir. Kanal iyi bir şekilde temizlenmelidir.

Yıllık bakım dahilinde bu konu ile Batıkent Siemens Servisi teknik birimimiz ilgilenmektedir. Su sızdırma durumunda herhangi bir müdahalede bulunmadan fişi çekiniz ve ekiplerimizden destek bekleyiniz.

Siemens markasının en kullanışlı ürünlerinden bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makineniz su dolar dolmaz boşaltıyor ise muhtemelen su hortumunun ucu makineye oranla alçakta kalmış demektir. Su tahliye hortumunun konumu önemlidir.

Eğer çok alçakta ise bu tip sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Ancak sorun hortumla ilgili değil ise gerekli kontrolleri sağlamak amacı ile Batıkent Siemens Servisi operasyon merkezimizden sizlere teknik destek göndermekteyiz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın