Batıkent Bosch Servisi

Batıkent Bosch Servisi ekiplerimiz yıllardır olduğu gibi Bosch marka cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır. Bosch markası dünyada olduğu gibi ülkemizde ve dolayısıyla Ankara ilimizde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Ancak bazı durumlarda her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda da bir takım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bosch marka beyaz eşyalarda çıkabilecek sorunlarda mutlaka teknik destek sağlanmalıdır.

Bu destek ise bilinçli bir şekilde olmalıdır. Cihazınıza uygulanacak yanlış bir müdahale cihazınızda çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkarabileceğinden alanında uzman bir ekipten yardım almanız yararınıza olacaktır.

Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Batıkent bölgesinde Bosch marka cihazlar konusunda yardıma ihtiyaç duyan herkese Batıkent Bosch Servisi olarak gerekli teknik desteği garantili bir şekilde sağlamaktayız.

Çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, kombi, klima modelleri ile ev ve işyerlerinde en büyük ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olan Bosch markasına dair en kapsamlı hizmeti sunmaktayız. Batıkent sakinlerinin günün her saati rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdayız.

Bosch markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makinelerinde ortaya çıkabilen arızalar elektrik devresinden ya da üretim hatasından dolayı olabiliyor.

Kurutma makinesinin doğru bir şekilde işlem yapabilmesi için giysilerinize uygun ayarda kullanılmalıdır. Giysi etiketlerinde yazan ayarlara uygun bir şekilde program ayarlandığında cihazınızdan istediğiniz performansı da sağlamış olacaksınız.

Lif filtrelerinin tıkanması nedeni ile de kurutma makinelerinden istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Bu nedenle çamaşırlarınız da yeterince iyi kurumamış olabilir. Filtre uygun bir şekilde temizlenmelidir.

Öncelikle filtreyi çıkarmalı ve ılık su ile yıkamalısınız. Filtre çekmecesinde de bir tıkanıklık söz konusu var ise orası da temizlenmelidir. Kurutma makinelerine dair aklınıza takılabilecek tüm sorunlarda Batıkent Bosch Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinin en büyük düşmanlarından bir tanesi kireçlenmedir. Bu konuda cihazlarına uygun kireç çözücü kullanmalarını öneriyoruz. Doğru bir kireç çözücü ve tuz ile kireçlenme sorununun üstesinden gelebilirsiniz. Bu konuda da Batıkent Bosch Servisi destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz.

Buzdolapları konusunda karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi yeterli soğutma yapılamadığı şeklindedir. Buzdolabı kapaklarınızın tam kapandığından emin olmalısınız. Gaz kaçağı olma durumuna karşı gerekli bakımları yaptırmalısınız.

Fırınlarda ise ocak alev almıyorsa gaz ayarları yapılmalıdır. Ayrıca çakmak bölgesi de mutlaka temizlenmelidir. Bu gibi işlemleri Batıkent Bosch Servisi teknik destek birimimiz sizler için yapacaktır.

Bosch marka cihazlar konusunda aklınıza gelebilecek tüm sorunlarda Batıkent Bosch Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan bizlere dilediğiniz an ulaşabilmektesiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın