Ayrancı Bosch Servisi

Ayrancı Bosch servisi; Ankara’nın merkezi ve Ayrancı ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekte olan Ayrancı Bosch servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda Bosh markalı cihazlarda sertifikalı eğitim almış olan Ayrancı Bosch servisi ekibi sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın birçok işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Ayrancı buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Buzdolabınızı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında Ayrancı Bosch servisi ile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimsnıın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Ayrancı Bosch servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir.

Gece saatlerinde elektrik çok daha ucuzdur. Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Ayrancı Bosch servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bosch çamaşır makinesi kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Ayrancı Bosch servisi sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Ayrancı Bosch servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrancı Bosch servisi ekibi televizyonunuzun tamir işlemi sırasında arıza test cihazı kullanmaktadır. Arıza test cihazı kullanımı sayesinde hangi parça arızalı ise kolaylıkla tespit edilir.

Aynı zamanda Ayrancı Bosch servisi arızalı parçayı bulduktan sonra size masraf bilgilendirmesi yapmaktadır. Masraf bilgilendirmesi sayesinde hangi parçaya ya da hangi arızaya ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini önceden öğrenerek hesaplı bir şekilde tamir, onarım ya da parça değişim işlemi yaptırabilirsiniz.

Parça değişimi sırasında tamamıyla orijinal parçaları kullanan Ayrancı Bosch servisi sayesinde güvenle cihazınızın değişim işlemlerinş yaptırabilirsiniz.

Sizler için 7-24 çalışan Ayrancı Bosch servisi ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın