Ankara Siemens Servisi

Ankara Siemens Servisi sizlere 25 yıllık bir birikim ve deneyim ile garantili bakım ve onarım hizmeti sunan Ankara ilimizin en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır.

Alanında birbirinden uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile hem merkez hem de ilçelerde günün 24 saati hızlı bir şekilde sizlerin yardımına koşmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet yüzde yüz profesyonel olmaktadır.

Siemens markası beyaz eşyalar konusunda oldukça sık tercih edilmektedir. Bu anlamda Ankara ilimizde de kullanıcısı hayli fazladır. Herhangi bir aksaklıkta Siemens kullanıcılarına hızlı bir şekilde profesyonel teknik destek sağlamaktayız.

Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar hem evlerimizde hem de işyerlerimizde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bazı durumlarda cihazlar hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Bu da haliyle günlük işlerin aksamasına neden olabiliyor.

UZMAN PERSONEL DESTEĞİ SADECE BİZDE

Firma olarak Siemens marka cihazlar konusunda uzman kadromuz ile bilinçli müdahale kesin sonuç prensibi ile çalışmaktayız. Ev ya da işyerinize gelen ekibimiz önce arızayı tespit ediyor ve en doğru yöntem ile onarımını gerçekleştiriyor. Ankara Siemens Servisi olarak ayrıca günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir oluşumuz ile de fark yaratıyoruz.

Siemens markasının en yoğun şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar, iç ve dış fanları düzgün bir şekilde çalıştığı takdirde iyi bir soğukluk verebilir. İç ve dış ünite fanlarının çalışmaması ise kompresör devreye girmediği zamanlarda karşılaşılabilen bir durumdur. Kompresör bakımı uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Ancak iç ve dış fanlar çalıştığı halde kompresör devreye girmiyor ise klimanızın karında bir sorun ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Klimanızın yıllık bakımları da dahil tüm onarım işlemleri Ankara Siemens Servisi güvencesi ile yapılmaktadır.

BEYAZ EŞYA TAMİRATLARINDA SİZE ÖZEL HİZMETLER

Siemens markasının banyolarda en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinesinde de farkı sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Çamaşır makinesi az kapasite su ile çamaşır yıkıyorsa genellikle filtreden kaynaklı bir sorun söz konusudur. Çamaşır makinesi kapağı tam olarak kapanmıyor ise de böyle bir sorunla karşılaşmanız olasıdır.

Ayrıca ön panel ışıklarını da kontrol etmeniz gerekir. Cihazınıza elektrik geliyor mu ya da doğru programda mı bakmanızda fayda olacaktır. Çamaşır makinenizde yaşayacağınız her tür sorunda Ankara Siemens Servisi operasyon merkezimizden sizlere hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz.

 Gıdalarımızı saklamak için kullandığımız derin dondurucu ve buzdolapları ise kompresör yani motorları sayesinde soğutma işlemlerini yürütürler. Gaz kaçağı, gaz bozulması, kompresör enerji sorunu gibi durumlarda cihazınız yeterli soğutmayı yapmayacaktır.

Gaz kaçağı ekiplerimiz tarafından son teknolojik cihazlarla tespit edildiğinden cihazınız ilk günkü performansına kavuşmaktadır. Siemens buzdolabı ya da soğutucuda yaşadığınız herhangi bir sorunda Ankara Siemens Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

KURUTMA MAKİNERİ ZAMAN ZAMAN BAKIM İSTER

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Eğer cihazınız kurutma işlemini tam olarak yapamıyor ise altında pek çok neden yatıyor olabilir. Mesela cihazınızın lif filtre gözenekleri tıkanmış ise çamaşırlar nemli çıkacaktır.

Filtreyi kendiniz evde ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ayrıca filtre çekmecesinde bulunan filtre bezi ve süngeri de temizlemeyi ihmal etmemelisiniz.

Kurutma makinenizde ortaya çıkan sorunu net olarak anlayamamış iseniz herhangi bir müdahalede bulunmayarak Ankara Siemens Servisi uzman ekiplerimizi bekleyiniz. Aksi halde daha ciddi sorunlarla karşılaşmak mümkün olabilmektedir

Kurutma makinenizden tam performans sağlamak isterseniz fazla dar ve kapalı alanlarda bulundurmayınız. Pencere ve kapıyı mutlaka açınız. Eğer kurutma programı gereğinden fazla uzun sürüyor ise cihazınızda yeteri derecede hava sirkülasyonu sağlanmıyor demektir.

Bu sebeple mümkün olduğunda hava ile temasını kesmemeye özen gösteriniz. Ankara Siemens Servisi teknik birimimiz kurutma makinenizde yaşayacağınız her bir sorunda sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Ankara Siemens Servisi gezici servis araçlarımız merkez dahil tüm ilçe ve semtlerde günün 24 saati sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara için tek numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Kapıda nakit ya da kartla ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca donanımlı atölyemizde Siemens marka tüm cihazların yedek parçaları bulunduğundan herhangi bir parça gerektiği takdirde sizlere orijinal yedek parça temini sağlıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Siemens cihazlarınız için profesyonel teknik destek almak istiyorsanız irtibat numaramızdan bizlere gün fark etmeksizin rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı kayıtlarınızı hemen değerlendirmeye alacak olan personellerimiz ilgili birimi derhal adresinize yönlendirerek işleminizi başlatacaktır.

Ankara Siemens Servisi her konuda çok rahatlıkla ulaşarak çağrı kaydı bırakabileceğiniz bir çağrı merkezidir. Telefon ile destek birimimiz her zaman devrededir. Küçük veya büyük, aklınıza takılacak her türlü soruyu bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz. sizlere her zaman yardımcı olmaya Siemens olarak hazırız.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın