Ankara Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi olarak sizlere beyaz eşya konusunda lider firmalardan bir tanesi olan Profilo marka cihazlar konusunda kapsamlı teknik destek hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman personellerimiz ile sizlere garantili hizmet vermekteyiz. İso 9001 belgeli firma personelimiz alanında uzman ve sertifikalıdır.

Yıllık bakımlar olsun aniden ortaya çıkan arızalara müdahale olsun sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktayız. Firmamızdan günün 24 saati destek alabilmekle beraber telefonla destek online destek gibi imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Profilo markası her ne kadar kaliteli cihazlar ile bilinse de aniden ortaya çıkan teknik sorunlar sizlere sorun çıkarabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almanız son derece önemlidir. Yanlış bir müdahale ile mevcut cihazlarınızın durumu çok daha kötü bir hal alabilir.

Beyaz eşya ve televizyonlarınızın taşınmasından kurulmasına, yıllık bakımından temizliğine kadar uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda Ankara Profilo Servisi Profilo markasını tercih etmiş Ankara merkez ve ilçelerdeki herkese günün 24 saati yardımcı oluyoruz.

PROFİLO GÜVENCESİ İLE SORUNSUZ ONARIMLAR

Beyaz eşya ve televizyonlar ev ve işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanıldıklarından herhangi bir arıza neticesinde günlük ihtiyaçların da aksaması söz konusu olacağından en ufak arızada dahi bizleri arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Ankara Profilo Servisi olarak donanımlı bir atölyeye sahibiz. Profilo cihazınız için gerekli orijinal yedek parça da atölyemizde bulunmaktadır. Ayrıca gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Ankara ilimizin neresinde olursanız olun size hızla yardımcı oluyoruz.

Profilo markasının en çok tercih ettiği cihazlardan birisi fırınlardır. Fırınlarda aldığımız şikâyetlerden birisi alt ve üst rafların eşit pişirmemesidir. Bu sorun raf konumlarının yanlış ayarlanması ve programın doğru seçilmemesinden kaynaklanabiliyor.

Genellikle Profilo marka fırınınızın kılavuzuna bakarak bu sorunu çözmeniz mümkündür. Ancak kapsamlı bir bakım isterseniz Ankara Profilo Servisi ekibimiz hızla sizlere yardımcı olmaktadır.

 Fırın ocak gözünün alev almaması bir diğer karşımıza çıkan sorundur. Temizleme esnasında ıslak bırakılmış olabilir ya da hava kanalları tıkanmış olabilir. Ayrıca gaz ve basınç ayarlarının da düzgün bir şekilde yapılması gerekiyor. Temizlik yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair Ankara Profilo Servisi uzman teknisyenlerimiz sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Buzdolapları Profilo markasının kullanışlı bir diğer cihazıdır. Buzdolabının iyi bir şekilde soğutma yapabilmesi için kompresörün iyi bir şekilde çalışması ve gazda herhangi bir problem olmaması gerekir.

BUZDOLABINIZ SOĞUTMUYORSA ÜZÜLMEYİN

Genellikle buzdolabınız iyi soğutmuyor ise gaz kaçağı tespiti yapılabiliyor. Ankara Profilo Servisi uzman personelimiz kompresör ve gaz kaçak kontrolü yaparak buzdolabı ya da soğutucunuzun neden verimli soğutmadığını ortaya koyuyor ve gerekli onarımları yapıyor.

Profilo markasının iddialı olduğu konulardan bir tanesi de televizyonlardır. LCD, LED ve plazma televizyonlar oldukça işlevsel olmalarına karşın bazı durumlarda arıza çıkarabiliyorlar. Televizyonlarda karlı görüntü uydu ve alıcılarla alakalı olabildiği gibi kablolu televizyon ayarları ile ilgili de olabilir.

Karlı gösterme, televizyonun kendiliğinden kapanması, uydu arızaları, elektrik arızaları gibi problemlerin kaynağını tespit etme ve doğru yöntemle onarma adına Profilo Çankaya Servisi televizyon teknik birimimiz uzman desteği sağlamaktadır.

Profilo klimalar, kapalı alanlarda hem sıcak hem de soğuk hava sağlama adına kullanılan oldukça kaliteli cihazlardır. Ancak bazı durumlarda beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela bunlardan elektrik kaçağı, gaz kaçağı ciddi sorunlardır.

Kablolarla ilgili olabilecek bu durum ciddi sonuçlar ortaya çıkarabildiğinden klimanızı özellikle bahar aylarından önce mutlaka servis tarafından kontrol edilmelidir.

Eğer klimanızda gaz eksilmesi söz konusu ise yeterli gaz olmadığından düzgün bir soğutmada söz konusu olmayacaktır. Ankara Profilo Servisi klima teknik birimlerimiz hem yıllık bakımlar hem de arıza onarım işlemlerinde sizlere hızla yardımcı olacaktır.

ÇAMAŞIR MAKİNENİZ İÇİN UZMAN EKİP BİZDE

Profilo marka çamaşır makinelerinde su sızdırma olayı karşımıza çıkabiliyor. Eğer cihazınız su sızdırıyor ise bağlantı noktaları, hortum gibi parça ve bölmelerin bakımı yapılmalıdır. Hortumda bir çatlak var ise mutlaka değiştirilmelidir.

Aksamlarda bir gevşeme söz konusu olmuş ise Ankara Profilo Servisi teknisyenlerimiz doğru müdahalelerde bulunarak sizleri bu sorundan kurtaracaktır.

Firmamız Ankara merkez ve ilçelerde geniş kapsamlı bir hizmet verdiği için günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir. Ankara için tek numaramızdan bizleri arayabilir kaliteli, ekonomik ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda kartla ya da nakit ödeme yapabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın