Altındağ Siemens Servisi

Altındağ Siemens Servisi

Altındağ Siemens Servisi ekiplerimiz Siemens marka tüm cihazlar konusunda sizlere yıllardır olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı işlem sunmaya devam ediyor. Alanında uzman Siemens teknisyenlerimiz günün her saati sizlerin arıza onarım taleplerinize cevap vermek için bekliyorlar. Gezici servis araçlarımız ile Altındağ gibi büyük bir ilçede yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Cihazlarınızda ufacık bir sorun çıkmış olsa dahi anında bulunduğunuz yere gelerek tedbirimizi alıyoruz. Dilerseniz yıllık bakımları da sizler için yapıyoruz. Böylelikle yıl içerisinde beklenmeyen sorunlarla uğraşmak zorunda da sizleri bırakmıyoruz.

Siemens markası ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilen bir marka olduğundan Altındağ ilçemizde de geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Altındağ ilçesinde ise kullanıcıların günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilecekleri bir servisleri bulunmaktadır. Altındağ Siemens Servisi firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standartlarında hizmet veren firmamızdan alacağınız her bir işlem bir yıllık servis garantisi kapsamında olmaktadır. Siemens marka cihazlarınızda yaşayacağınız herhangi bir sorunda yapacağınız tek şey Altındağ Siemens Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşmak olacaktır.

Siemens markasının hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. Plazma, LCD ve LED model televizyonlar farklı boyutlarda zevke göre tercih ediliyorlar. Bazen televizyonlar konusunda farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması sorunudur.

Bu gibi bir durumda öncelikle elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Prizde sorun olabilmesine karşın başka bir priz bağlantısı ile denenmelidir. Aç kapa anahtarının da ayrıca açık olduğundan emin olmak gerekir. Ancak tüm kontrollere rağmen cihazınızdan bir geri dönüş alamıyorsanız Altındağ Siemens Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Banyolarda sık kullanılan çamaşır makinelerinde ise sesli çalışma sorunu ile karşılaşabiliyoruz. Makineniz ayaklarında bir dengesizlik var ise cihazınız sallanabilmekte ve ses çıkarabilmektedir. Dengesiz çamaşır yüklemesi de gürültünün nedenlerindendir.Ancak elbette parça bazlı bir sorund a gürültü yapabilir. Bu sebeple Altındağ Siemens Servisi teknisyenlerimiz öncelikle bir ön kontrol yaparak sorunun kaynağını bulacak, sonra doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Siemens markasının ortamı iklimlendirme amacı ile kullanılan klimaları oldukça işlevseldir. Ancak bazı zamanlar klimalar beklenmedik arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Bunlardan en sık aldığımız arıza kayıtları arasında elektrik ve gaz kaçağı bulunuyor.

Elektrik kaçakları genelde bağlantı noktalarında ve kablolardan kaynaklı olabilir. Gaz kaçırma ise tesisat borularında bir çatlak nedeni ile ortaya çıkabiliyor. Altındağ Siemens Servisi olarak klimanızda gerekli kontrolleri sağladıktan sonra arıza tespiti ile sorunu hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın