Altındağ Profilo Servisi

Altındağ Profilo Servisi

Altındağ Profilo Servisi olarak başkentimizin metropol ilçelerinden Altındağ bölgesinde Profilo marka cihaz kullanan tüm müşterilerimize garantili hizmet sağlıyoruz. Profilo cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı personelimiz sizlere saat fark etmeksizin gezici servis araçları ile anında yetişerek sorununuzu çözüyor.

Bildiğiniz üzere beyaz eşyalar pek çok elektronik aksamdan oluşmakta ve sizin dışınızda pek çok beklenmedik arıza ortaya çıkarabilmektedir. Elektrik, su ya da gaz ile ilgili ortaya çıkabilecek arızaların bir kısmı hızlı bir şekilde onarılabilirken bir kısmı için daha detaylı bir kontrol gerekecektir.

Ankara Altındağ ilçesinde donanımı bir atölyemiz bulunmakla beraber Profilo markasının tüm yedek parçaları da orijinal bir şekilde yer almaktadır. Beyaz eşyanızda ortaya çıkacak bir arızada, şayet parça onarılamayacak düzeyde ise sizlere orijinal yedek parça montajı sunuyor ve cihazınızın ilk günkü performansına dönmesine yardımcı oluyoruz. Altındağ Profilo Servisi teknik birimlerimiz 25 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olup hepsi alanında uzmanlaşmış personelden oluşmaktadır.

Beyaz eşyalar konusunda uzman kadromuz ile kurutma makinenizde oluşabilecek en ufak arızada bile sizlere yardımcı oluyoruz. Kurutma makinelerine dair pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kazan dönmemesi sorunu karşımıza sıklıkla çıkabiliyor.

Silindir rulosu, sürücü kemeri, tambur rulman ve silindir aksı dingili Altındağ Profilo Servisi uzman teknisyenimiz tarafından kontrol edilecektir. Hangi parçada bir arıza çıkmış ise tespiti yapılır gerekli onarım işlemi tamamlanacaktır.

Çamaşırları yıkadığımız Profilo marka çamaşır makineleri de iyi bir performans sergilemektedir. Ancak çamaşır makinelerinde de farklı sorunlar bizlerin karşısına çıkabiliyor. Mesela çamaşır makine kapağı açılmama sorunu ile müşterilerimiz bizleri arayabiliyor.

Kapak açılmıyor ise öncelikle programın bittiğinden emin olunmalıdır. Program bittiyse cihazınızın kapağı sinyal sesinden sonra açılacaktır. Fakat makinenizin kapağı cihaz aktif değilken de açılmıyor ise farklı bir parça arızası söz konusu olabileceğinden sizlere Altındağ Profilo Servisi uzman ekiplerimiz yardımcı olacaktır. 

Bulaşık makinesinde su almama problemi karşımıza çıkan diğer arızalardan bir tanesidir. Su giriş ventili ya da su seviye şalteri dediğimiz parçalar Altındağ Profilo Servisi ekibimizce kontrol edilecektir. Su alma işlemi için bu iki parçanın da eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Yıllık bakımlarda bu gibi önemli parçaların hepsi ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Fırınlarda yeterli derecede ısıtmama sorunu karşımıza çıkabiliyor. Bildiğiniz gibi fırınlar program ayarları dahilinde ısıtma işlemlerini yaparlar. Doğru programın seçilmesi önemlidir. Ancak fırınınız hiçbir şekilde ısı vermiyor ise gaz ve elektrik ayarları kontrol edilmelidir. Dilerseniz bu konuda telefonla destek almak için Altındağ Profilo Servisi tek numaramızdan teknik birimimize ulaşabilirsiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın