Altındağ Bosch Servisi

Altındağ Bosch Servisi

Altındağ Bosch Servisi sizlere garantili ve sorunsuz bakım desteği sağlarken ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınıza da anında yetişiyor. Bosch gibi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan cihazların bakımları uzmanlarımız dahilinde yapılıyor.

Bosch markası her ne kadar kaliteli ürünleri ile adından söz ettirse de bazen hiç beklenmedik arızalar kendisini gösterebiliyor. Böyle durumlarda sizlere hızla yetişiyor ve sorununuzu çözüyoruz. Yıllık periyodik bakımlardan montaja, yedek parça temini ve taşınma işlemlerine kadar her türlü detay ile sizler için ilgileniyoruz.

Teknisyenlerimizin tamamı Bosch marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, alanında uzman kişilerdir. Altındağ sakinlerinin sadece tek bir telefonu ile anında harekete geçiyor ve sorunu kaynağından çözüyor. Parça arızaları, elektrik arızaları, gaz yolu sorunları ve aklınıza gelebilecek daha pek çok sorunda yardımınıza koşuyoruz. Altındağ Bosch Servisi kalite ve güvencesi ile cihazlarınız ilk günkü performansına kavuşuyor.

Bosch marka şofbenler sıcak su elde etme adına oldukça işlevseldir. Ancak bazı durumlarda şofbenlerde sorunlar ortaya çıkabiliyor. Şofben çalışırken bazen alev kendiliğinden sönebiliyor. Şofbenin alevi kendiliğinden sönüyor ise şofbeni kapatarak 5 dakika kadar beklemeyi deneyin. Ardından cihazınızı tekrardan çalıştırın ancak sorun devam ederse herhangi bir müdahalede bulunmayın. Altındağ Bosch Servisi olarak gezici servis araçlarımızı anında bulunduğunuz yere gönderiyor ve problemi çözüyoruz.

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan klimalarda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bunlar arasında soğutmama, ısıtmama, su kaçırma, gaz kaçırma, ünite bağlantı hatası, program hatası, kumanda arızası, gürültülü çalışma, kötü koku yayma sayılabilir. Klimanıza dair büyük küçük demeden her türlü teknik destek talebinizi Altındağ Bosch Servisi operasyon merkezimize iletebilirsiniz.

Hem ısı hem de sıcak su ihtiyacının en iyi karşılandığı cihazlar kombilerdir. Bosch marka kombilerde de bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor. Kombinin gürültülü çalışması aldığımız şikâyetlerden birisidir. Kombinizin fan motoru, devir daim motoru arızalanmış ise cihazınız ses yapıyor olabilir. Altındağ Bosch Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayarak kombinizin gürültü kaynağını buluyor ve sorunu anında hallediyor.

Bulaşık, çamaşır, kurutma makineleri de Bosch markasının sıklıkla tercih edilen ürünleridir. Bulaşık ve çamaşır makinesi performans düşüklüğü, su sızdırma, parça arızaları gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz. Günün her saatinde Altındağ Bosch Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek Bosch marka cihazınız için bakım talebinde bulunabilirsiniz.

24 saat boyunca nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonla ya da online destek gibi hizmetlerimizden de faydalanmanızı sağlıyoruz. Ankara Altındağ ilçesinde alanında uzman bir Bosch servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

adminbsc1106

    Bir Cevap Yazın